Minogue rozstała się z facetem

Podczas ostatniej kłótni powiedział jej, że to koniec.
Kylie znów sama Podczas ostatniej kłótni Andres powiedział jej, że to koniec. Kylie Minogue rozstała się z modelem Andresem Velencoso Segurą, któremu miała za złe, że niedostatecznie ją wspiera. Do zerwania doszło podczas burzliwej kłótni Kylie Minogue, obok Jennifer Aniston, zalicza się do grona pięknych czterdziestolatek, które nie maja szczęścia w miłości. Kolejne romanse i związki Australijki kończą się tak samo. Mężczyźni odchodzą . Tym razem jest podobnie. Jak donosi brytyjskie "Daily Mail" Kylie właśnie rozstała się z hiszpańskim modelem Andresem Velencoso Segurą. Podczas burzliwej kłótni model powiedział, że to koniec i wyszedł. Kylie miała za złe Andresowi, że nie wspiera jej wystarczająco w promocji nowego albumu. Jednak - jak mówią znajomi - największym problemem była postawa samej Minogue. Piosenkarka czuła się niedowartościowana. Cały czas dokuczała jej myśl, że spotyka się młodszym, przystojnym modelem, podczas gdy sama ma już 42 lata.

Kylie Minogue, obok Jennifer Aniston, zalicza się do grona pięknych czterdziestolatek, które nie maja szczęścia w miłości. Kolejne romanse i związki Australijki kończą się tak samo. Mężczyźni odchodzą.

 

Tym razem jest podobnie. Jak donosi brytyjskie "Daily Mail" Kylie właśnie rozstała się z hiszpańskim modelem,Andresem Velencoso Segurą.

 

Podczas burzliwej kłótni model powiedział, że to koniec i wyszedł. Kylie miała za złe Andresowi, że nie wspiera jej wystarczająco w promocji nowego albumu. Jednak jak mówią znajomi, największym problemem jest podejście Minogue. Piosenkarka czuje się niedowartościowana, cały czas miała w głowie, że spotyka się młodszym, przystojnym modelem, a sama ma już 42 lata.

 

 

 

 

Zobacz także:

Zostań fanem Plotka na Facebooku>>>

Pierwszy singiel z nowej płyty Kylie. Posłuchaj

Facet Kylie Minogue NAGO. Foto