47-letnia żona Travolty jest w ciąży

Aktor pochwalił się tym na swojej stronie.

John Travolta znowu będzie ojcem. Jego 47-letnia żona Kelly Preston jest w ciąży. Aktor pochwalił się na swojej stronie. Termin jest wyznaczony na jesień. W oświadczeniu para napisała:

To niemożliwe aby dłużej utrzymywać to w tajemnicy... w szczególności taki wyjątkowy. Chcemy być pierwsi, którzy z wami podzielą się to wspaniałą nowiną. Spodziewamy się nowego dodatku w naszej rodzinie. Pozdrawiamy Love, John, Kelly i Ella.

Kelly od dawna mówiła, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Wreszcie jej marzenia się spełniły. Szesnaście miesięcy temu w tragicznych okolicznościach zmarł synek pary Jett.

 

Parze gratulujemy.

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (29)
47-letnia żona Travolty jest w ciąży
Zaloguj się
 • jami

  Oceniono 21 razy 19

  Ale głupstwa wypisujecie - nie mogę tego czytać. Znam kobietę, która urodziła syna mając 20 lat i chłopiec ma zespół Downa. Z kolei mój ginekolog opowiadał mi, że kilka lat temu miał pacjentkę, która zaszła w ciążę w wieku 53 lat (szok)- myślała, że przekwita...- i urodziła zdrową córeczkę. Pewnie, że z wiekiem ryzyko chorób u dziecka rośnie ale bez przesady... Trochę więcej wiary i optymizmu !!!

 • stoma

  Oceniono 17 razy 17

  Dziecko i to z własną żoną w tych kręgach bywa rzeczą niebywałą;-) Gratulacje!!!

 • pause_break

  Oceniono 30 razy 14

  Mnie mama urodziła w wieku 45 lat, więc nie piszcie, idiotki pod spodem, że w tym wieku rodzi się tylko dzieci z Downem. Owszem, jest bardzo duże prawdopodobieństwo jeśli w tym wieku PO RAZ PIERWSZY decyduje się na dziecko!!!

 • nieobiektywna

  Oceniono 14 razy 14

  Piękna kobieta!!!!

 • londres

  Oceniono 13 razy 13

  życze dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiaznia

 • malgorzata68

  Oceniono 16 razy 12

  Fajnie , gratulacje

 • kochajna

  Oceniono 14 razy 10

  Ona ma 47 lat ?!?!?!

 • alliaa_

  Oceniono 8 razy 8

  Ona jest z rocznika 62 to właściwie ma juz 48 lat !!! niezle się trzyma nie ma co ;)gratuluje ciąży w tym wieku to dość niespotykane ;)

 • cosma

  Oceniono 10 razy 8

  a wszystkie krytykujące ,to tzw. dobre matki-polki ?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX