Miała 10 operacji plastycznych. Z bólu nie może jeść

Jest uzależniona od poprawek.

Heidi Montag, dzięki serialowi "The Hills", stała się rozpoznawalna na całym świecie. Z biegiem czasu widzowie mogli obserwować jak się zmienia wraz z kolejnymi operacjami plastycznymi. Ma na koncie już kilkanaście i w drodze kolejne. W ramach autopromocji aktorka poleciała do rodzinnego miasta, aby przed kamerami porozmawiać z matką.

 

Rozmowa nie przebiegła po jej myśli. Darlene Montag zobaczyła córkę po raz pierwszy od czasu, gdy ta przeszła 10 operacji/poprawek jednego dnia. Heidi zapytała mamę, "Czy wygląda dobrze?" i powiedziała "Zachowujesz się jakbym miała nową twarz, albo coś".

Bo trochę tak jest. Trochę mi zajmie zanim się przyzwyczaję. To bardzo dziwne i niezręczne, przepraszam. Dla mnie to brzmi, jakbyś chciała wyglądać jak Barbie.

Na twarzy Heidi pojawiły się łzy. Jednak twardo odpowiedziała.

Tak, chcę wyglądać jak Barbie.

Mama męczyła Heidi, tłumacząc jej, że kiedyś wyglądała lepiej. Niestety, 24 letnia dziewczyna nie mogła tego zrozumieć. Opamiętania nie przyniósł nawet incydent w trakcie obiadu. Montag przyznała, że nie może przegryźć hamburgera z powodu bólu w szczęce, który jest konsekwencją operacji.

 

Bardzo ambitnie, gratulujemy!

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.