Sandra Bullock przerywa milczenie

Pierwszy wywiad z Bullock od informacji o zdradzie męża.
Wywiad Sandry Bullock Pierwszy wywiad z Bullock od informacji o zdradzie męża. Sandra Bullock po kilku tygodniach milczenia zdecydowała się na wywiad o prawie zakończonym małżeństwie z Jesse Jamesem. Sandra Bullock po kilku tygodniach milczenia zdecydowała się na wywiad o prawie zakończonym małżeństwie z Jesse Jamesem. Aktorkę na rozmowę namówili dziennikarze "People". Na pewno na jej konto wpłynęła okrągła sumka. Przy okazji pokazała swojego adoptowanego synka. - Zdjęcia mnie zszokowały i zrobiło mi się smutno. To nie jest ten facet, którego poślubiłam. To było głupie, debilne. Rasizm, antysemityzm, seksizm, homofobia. Wszystko nazistowskie i cały ładunek podobnych rzeczy, dla tego wszystkiego nie ma miejsca w moim życiu. Niestety, nie ma dla Jessego ratunku. Papiery rozwodowe trafiły do sądu. Bye, bye Jesse!

Sandra Bullock po kilku tygodniach milczenia zdecydowała się na wywiad o prawie zakończonym małżeństwie. Aktorkę na rozmowę namówili dziennikarze "People". Na pewno na jej konto wpłynęła okrągła sumka. Przy okazji pokazała swojego adoptowanego synka.

Zdjęcia mnie zszokowały i zrobiło mi się smutno. To nie jest ten facet, którego poślubiłam. To było głupie, debilne. Rasizm, antysemityzm, seksizm, homofobia. Wszystko nazistowskie i cały ładunek podobnych rzeczy, dla tego wszystkiego nie ma miejsca w moim życiu.

Niestety, nie ma dla Jessego ratunku. Papiery rozwodowe trafiły do sądu, Sandra chce unieważnienia małżeństwa, a na koniec wypowiedzi dodała.

To samo czuję do mężczyzny, którego poślubiłam.

Bye, bye Jesse!

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku >>>.