Ślub królewski w Szwecji odwołany - pan młody zdradził

Księżna Madeleine zdecydowała się zerwać zaręczyny po 8 latach. Córka króla wyleciała szukać spokoju do Nowego Jorku.
Ślub królewski odwołany Szwecja: Księżna Madeleine zdecydowała się zerwać zaręczyny po 8 latach. Córka króla Karola XVI Gustawa Madeleine zerwała zaręczyny z narzeczonym Jonasem Bergstromem. Powodem była zdrada prawnika. Spotykali się od ośmiu lat. Córka króla Szwecji wyleciała szukać spokoju do Nowego Jorku. Szwedzka rodzina królewska próbuje zachować twarz w obliczu skandali, które dotknęły monarchów w ostatnim czasie. Córka króla Karola XVI Gustawa Madeleine zerwała zaręczyny z narzeczonym Jonasem Bergstromem. Powodem była zdrada prawnika. Spotykali się od ośmiu lat, prawnik oświadczył się następczyni tronu (trzecia w kolejności) podczas zeszłych wakacji na Capri. O zdradzie napisał norweski tabloid. Dziennikarze dotarli do studentki, która przespała się z Jonasem podczas ferii zimowych. Tora Uppstrom Berg ma zaledwie 21 lat. Z rozbrajającą szczerością przyznała, że nie wiedziała, z kim idzie do łóżka. Bergstroma poznała w nocnym klubie, w którym narzeczony księżniczki bawił się z kolegami. Madeleine postanowiła odpocząć i wyciszyć się w Nowym Jorku. Do USA poleciała już bez pierścionka zaręczynowego na palcu. Para postanowiła rozstać się, księżniczka wyprowadziła się z ich apartamentu w Sztokholmie. Rodzina królewska za wszelką cenę chce uniknąć skandalu i zainteresowania mediów. Prasa w Szwecji od dłuższego czasu rozpisuje się o romansie brata księżniczki Karola Filipa z modelką topless i ślubie najstarszej siostry Wiktorii z właścicielem siłowni.

Szwedzka rodzina królewska próbuje zachować twarz w obliczu skandali, które dotknęły monarchów w ostatnim czasie. Córka króla Karola XVI Gustawa Madeleine zerwała zaręczyny z narzeczonym Jonasem Bergstromem. Powodem była zdrada prawnika. Spotykali się od ośmiu lat, prawnik oświadczył się następczyni tronu (trzecia w kolejności) podczas zeszłych wakacji na Capri.

 

O zdradzie napisał norweski tabloid. Dziennikarze dotarli do studentki, która przespała się z Jonasem podczas ferii zimowych. Tora Uppstrom Berg ma zaledwie 21 lat. Z rozbrajającą szczerością przyznała, że nie wiedziała z kim idzie do łóżka. Bergstroma poznała w nocnym klubie, w którym narzeczony księżniczki bawił się się z kolegami.

 

Madeleine postanowiła odpocząć i wyciszyć się w Nowym Jorku. Do USA poleciała już bez pierścionka zaręczynowego na palcu. Para postanowiła rozstać się, księżniczka wyprowadziła się z ich apartamentu w Sztokholmie. Rodzina królewska za wszelką cenę chce uniknąć skandalu i zainteresowania mediów. Prasa w Szwecji od dłuższego czasu rozpisuje się o romansie brata księżniczki Karola Filipa z modelką topless i ślubie najstarszej siostry Wiktorii z właścicielem siłowni.

 

Tora:

 

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku >>>.