Douglas prosi o uwolnienie syna

Pod listem do sędziego podpisał się on, dziadek Kirk Douglas i macocha Catherine Zeta-Jones.
Douglas: Uwolnijcie syna! Michael Douglas napisał list do sędziego. Michael Douglas napisał do sędziego list z prośbą o ułaskawienie syna skazanego na 10 lat za handel narkotykami. Podpisał go też dziadek - Kirk Douglas. Cameron Douglas został aresztowany w lipcu ubiegłego roku za posiadanie narkotyków. Jak się szybko okazało, syn znanego aktorka Michaeala Douglasa nie tylko brał ale także handlował narkotykami. Camerona skazano na 10 lat więzienia. Prawnicy Douglasów się nie poddają. Wciąż walczą o uwolnienie młodego Douglasa. Ostatecznie ojciec Michael Douglas napisał list do sędziego z prośbą o ułaskawienie syna. List ma pięć stron, a podpis pod nim złożył nie tylko Michael, ale także dziadek (również gwiazda kina) Kirk Douglas i macocha Catherine Zeta-Jones.

Cameron Douglas został aresztowany w lipcu ubiegłego roku za posiadanie narkotyków. Jak się szybko okazało, syn znanego aktorka nie tylko brał ale także handlował narkotykami. Camerona skazano na 10 lat więzienia.

 

Prawnicy Douglasów się nie poddają. Wciąż walczą o uwolnienie młodego Douglasa. Ostatecznie ojciec Michael Douglas napisał list do sędziego o ułaskawienie syna. List ma pięć stron, a podpis pod nim złożył nie tylko Michael, ale także dziadek (również gwiazda kina) Kirk Douglas i macocha Catherine Zeta-Jones.