Kochanki Woodsa i Jamesa poprowadzą show o... zdradach

Będą przyłapywać gwiazdy na gorącym uczynku.
Show o... zdradach Będą przyłapywać gwiazdy na gorącym uczynku. Kochanki Jesse'ego Jamesa i Tigera Woodsa mają poprowadzić program o... zdradach gwiazd. Program ma być "vipowską" wersją popularnej także w Polsce "Zdrady". Wydawać by się mogło, że w telewizji było już wszystko. Otóż nie. Przekonują nas o tym kochanka Jesse'ego Jamesa oraz kochanica Tigera Woodsa. Obie mają poprowadzić program o... zdradach gwiazd. Program ma być "vipowską" edycją popularnego widowiska "Zdrady" (emitowany w Polsce na kanale Reality-Tv). Kto wpadł na taki pomysł? Twórca pierwowzoru, czyli Bobby Goldstein. Oczywiście żadna telewizja nie kupiła licencji. Jest to tylko kwestia czasu. Przecież od dawna wiemy, że światem rządzą plotki.

Wydawać by się mogło, że w telewizji było już wszystko. Otóż nie. Przekonują nas o tym kochanka Jesse'ego Jamesa oraz kochanica Tigera Woodsa. Obie mają poprowadzić program o... zdradach gwiazd. Program ma być "vipowską" edycją popularnego widowiska "Zdrady" (emitowany w Polsce na kanale Reality-Tv).

 

Kto wpadł na taki pomysł? Twórca pierwowzoru, czyli Bobby Goldstein. Oczywiście żadna telewizja nie kupiła licencji. Jest to tylko kwestia czasu. Przecież od dawna wiemy, że światem rządzą plotki.

 

 

Reality-show "Cheaters" jest wielkim hitem w Stanach: