Klątwa "Dynastii". Kolejny aktor nie żyje!

Christopher Cazenove zmarł kilka dni temu.
Klątwa "Dynastii" Christopher Cazenove zmarł kilka dni temu. W wieku 64 lat zmarł Christopher Cazenove, który w "Dynastii" grał Bena Carringtona - złowieszczego brata Blake'a. To kolejna śmierć osoby związanej z serialem. Obsada kultowego serialu "Dynastia" w rozpaczy. Wszystko przez śmierć dwóch najbardziej charakterystycznych postaci. W zeszłym tygodniu zmarł John Forsythe, który grał przystojnego milionera Blake'a Carringtona. Teraz świat obiegła informacja, że zmarł kolejny aktor związany z serialem. W wieku 64 lat odszedł Christopher Cazenove, który grał w Bena Carringtona - złowieszczego brata Blake'a. Zmarł na sepsę. Dwie śmierci w ciągu kilku dni? Media spekulują, że nad "Dynastią" ciąży klątwa.

Obsada kultowego serialu "Dynastia" w rozpaczy. Wszystko przez śmierć dwóch najbardziej charakterystycznych postaci. W zeszłym tygodniu zmarł John Forsythe, który grał przystojnego Blake'a Carringtona. Przeczytasz o tym tutaj.

 

 

 

Dziś świat obiegła informacja, że zmarł kolejny aktor związany z serialem "Dynastia". W wieku 64 lat odszedł Christopher Cazenove, który grał w serialu Bena Carringtona - złowieszczego brata Blake'a. Zmarł na sepsę.

 


 

Dwie śmierci w ciągu kilku dni? Media spekulują, że nad "Dynastią" ciąży klątwa.

 

 

 

Sandra Bullock ściągnęła na siebie klątwę - zobacz wideo


Zostań fanem Plotka na Facebooku>>>