Bullock po raz pierwszy pokazała się publicznie

Widać, że przeżywa całą historię, a Jesse wylądowała na odwyku seksualnym.
Pokazała się publicznie Od chwili ujawnienia romansu męża Sandra Bullock zaszyła się w domu. Od chwili ujawnienia romansu męża Sandra Bullock zaszyła się w domu. Dopiero po ponad tygodniu aktorka zdecydowała się opuścić swoją rezydencję Po ponad tygodniu aktorka zdecydowała się opuścić swoją rezydencję. Sandra wyszła w wielkim kapeluszu, towarzyszyli jej asystenci i ochroniarz. Parasolkami zasłaniali aktorkę przed fotografami. Widać, że przeżywa całą historię. Portalowi Tmz.com udało się ustalić, że limuzyna zawiozła ją do domu w Beverly Hills, który należy do milionera Gabriela Brenera. W środę okazało się, że Jesse brał udział w seksie grupowym z Michelle McGee i wytatuowanymi dziewczynami. Podobno Sandra podejrzewała Jamesa o kochanki, ale ten pytany wszystkiemu zaprzeczył. Przyznał się jedynie do wizyt w klubach ze striptizem. Jedno jest pewne, aby poprawić swój wizerunek, udał się na odwyk dla seksoholików. W tym momencie wiadomo o 5 kochankach Jessego, ale ta liczba jeszcze może ulec zmianie.

Od chwili ujawnienia romansu męża Sandra Bullock zaszyła się w domu. W trakcie kolejne kochanki Jessego. Po ponad tygodniu aktorka zdecydowała się opuścić swoją rezydencje.

 

Sandra wyszła w wielkim kapeluszu, towarzyszyli jej asystenci i ochroniarz. Parasolkami zasłaniali aktorkę przed paparazzi. Portalowi Tmz.com udało się ustalić, że limuzyna zawiozła ją do domu w Beverly Hills, który należy do milionera Gabriela Brenera.

 

Wczoraj okazało się, że Jesse brał udział w seksie grupowym z Michelle McGee (kochanka nazistka) i wytatuowanymi dziewczynami. Podobno Sandra podejrzewała Jameso kochanki, ale ten pytany wszystkiemu zaprzeczył. Przyznał się jedynie do wizyt w klubach ze striptizem. Jedno jest pewne aby poprawić swój wizerunek udał się na odwyk dla seksoholików.

 

W tym momencie wiadomo o 5 kochankach Jessego, ale ta liczba jeszcze może ulec zmianie.

 

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku>>>

"Zrób swojego Plotka"

 

 

Więcej o:
Komentarze (19)
Bullock po raz pierwszy pokazała się publicznie
Zaloguj się
 • vanessaaa

  Oceniono 67 razy 59

  powinni jej dać spokój,kobieta przeżywa jeden z cięższych okresów w życiu,a te hieny ją śledzą na każdym kroku.

 • pppa19

  Oceniono 55 razy 49

  Co się dzieje z tymi ludźmi??? Miał wspaniałą żonę i wszystko na własne żądanie stracił... Drugi Tiger Woods. Biedna Sandra. Mam nadzieję że da sobie radę..

 • oko

  Oceniono 41 razy 35

  Faktycznie to Sandra w dodatku Bullock.Poznaję ją po kapeluszu.Jeżeli chodzi o Jessego to co nas obchodzi że zapisał się na odwyk dla seksocholików,dla mnie osobiście może zajeb*ć się na śmierć.Fakt jest faktem że skrzywdził dziewczynę.

 • konsze

  Oceniono 32 razy 30

  Jest mi jej strasznie szkoda, tym bardziej że to wartościowa aktorka i myśle że także osoba.

 • albi90

  Oceniono 28 razy 20

  3maj się,Sandra! Cała Polska 3ma kciuki!!!

 • zbuntowana1997

  Oceniono 20 razy 18

  naprawde wspulczuje sandrze ;pmam nadzieje ze szybko dojdzie do siebie i wkrotce znow bedzie szczesliwa.a po za tym jest wspaniala aktorka:)trzymam kciuki.

 • zebra20

  Oceniono 16 razy 14

  To przykre że ukrywa twarz chociaż to ona jest skrzywdzona :( . Przykre że zawiodła się na kimśkomu w gruncie rzeczy nigdy nie powinna zaufać i kto na to nie zasłużył znająć przeszłość tego gnojka. Trzymam kciuki i mam nadzieje że Sandra znajdzie kogoś uczciwego,ciepłego,odpowiedzialnego i dobrego.Życze jej tego z całego serca

 • nika33

  Oceniono 18 razy 12

  Moze ją zdradził po tym jak odebrała złota maline :)
  Ale szacun za to ze sie pojawiła osobiście i za przemowe... Obejrzyjcie: http://www.vida.tv/video/Sandra_Bullock_Golden_Raspberry_Awards_2010

 • justa5

  Oceniono 12 razy 10

  Biedna Sandra... taka zdrada, moim zdaniem za to co jej zrobił powinni go zamknąć w ośrodku psychiatrycznym !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX