Lady Gaga traci głos?

Podczas występu w brytyjskim show Jonathana Rossa ledwo śpiewała.
Lady Gaga traci głos? Powinna odpocząć. Lady Gaga powinna sobie zrobić przerwę, gdyż jej głos nie brzmi tak dobrze jak kilka miesięcy temu. Podczas występu w show Jonathana Rossa Gaga ledwo śpiewała Lady Gaga powinna sobie zrobić dłuższą przerwę, gdyż jej głos nie brzmi tak dobrze jak jeszcze kilka miesięcy temu. Piosenkarka w piątek była gościem show Jonathana Rossa. Ozdobą programu miał być jej występ. Gaga w trakcie programu zaśpiewała piosenkę "Telephone", ale jej głos nie brzmiał tak mocno jak zazwyczaj. Prawda jest taka, że podczas występu w brytyjskim show artystka ledwo śpiewała. Zalecamy dłuższe wakacje i konsultacje ze specjalistą. W przeciwnym razie kariera Gagi może zawisnąć na włosku.

Lady Gaga powinna sobie zrobić dłuższą przerwę, jej głos nie brzmi tak dobrze jak jeszcze kilka miesięcy temu. Piosenkarka w piątek była gościem show Jonathana Rossa. Ozdobą programu miał być jej występ.

 

Gaga w trakcie programu zaśpiewała piosenkę "Telephone", ale jej głos nie brzmiał tak mocno jak zazwyczaj. Posłuchajcie i zobaczcie występ: