Rihanna ukradła teledysk siostrze Beyonce?

Rihanna nie ma łatwego życia. Nie dość, że została pobita przez chłopaka to jeszcze pewna gwiazda zasugerowała, że Rihanna ukradła jej pomysł na klip.
Rihanna ukradła teledysk? Rihanna nie ma łatwego życia. Rihanna nie ma łatwego życia. Nie dość, że została pobita przez chłopaka to jeszcze siostra Beyonce zasugerowała, że Rihanna ukradła jej pomysł na klip. Nie dość, że została pobita przez chłopaka to jeszcze pewna gwiazda zasugerowała, że Rihanna ukradła jej pomysł na klip. Rihanna po rozstaniu z Chrisem Brownem nagrywała bardzo mroczne, tajemnicze teledyski. Teraz najgorszy okres ma za sobą i kręci kolorowe, radosne klipy takiej jak "Rude Boy". Problem w tym, że jej nowy klip do złudzenia przypomina teledyski do piosenki "I Decided" Solange Knowles (siostra Beyonce). To jest pochlebiające i irytujące jednocześnie. Ja zrobiłam to o wiele wcześniej niż ona. To w rzeczywistości całkiem zabawne - napisała na swojej stronie Solange Knowles. Żeby było jeszcze bardziej zabawnie to producent muzyczny - niejaki Diplo - zarzucił Rihannie, że ściągnęła pomysł na teledysk od piosenkarki MIA do utworu "Boyz". Czyżby Rihannie brakowało inspiracji?

Rihanna po rozstaniu z Chrisem Brownem nagrywała bardzo mroczne, tajemnicze teledyski. Teraz najgorszy okres ma za sobą i kręci kolorowe, radosne klipy takiej jak "Rude Boy". Problem w tym, że jej nowy klip do złudzenia przypomina teledyski do piosenki "I Decided" Solange Knowles ( siostra Beyonce).

 

To jest pochlebiające i irytujące jednocześnie. Ja zrobiłam to o wiele wcześniej, niż ona. To w rzeczywistości całkiem zabawne - napisała na swojej stronie Solange Knowles.

 

Czy rzeczywiście oba teledyski są do siebie podobne? Oceńcie sami. Polecamy włączyć oba klipy jednocześnie.

 

Rihanna "Rude Boy":

 

 

Solange Knowles "I Decided":


 

Żeby było jeszcze bardziej zabawnie to producent muzyczny niejaki Diplo zarzucił Rihannie, że ściągnęła pomysł na teledysk od piosenkarki MIA do utworu "Boyz".

 

 

Czyżby Rihannie brakowało inspiracji?

 

Szaza