McQueen zabił się przez śmierć matki?

Joyce zmarła kilka dni wcześniej po długiej walce z rakiem.

Ciało słynnego projektanta mody Alexandra McQueena znaleziono wczoraj w jego apartamencie w Mayfair w Londynie. Przyjaciele mówią, że był pogrążony w depresji od śmierci matki. Nie umiał sobie z nią poradzić.

Po śmierci matki, położył się i nie wychodził z łóżka. Współpracownicy nalegali, żeby zaczął pracować, bo wkrótce miał być pokaz wiosenny w Paryżu. On nie chciał wyjść z łóżka, nie mógł. Nie był na żadnych z przygotowań do show. Był za bardzo smutny po śmierci matki. Jutro (dzisiaj) miał być jej pogrzeb i nie mógł się z tym zmierzyć.

 

Policja mówi, że dokładną przyczynę śmierci wyjaśni sekcja zwłok, ale wyklucza się zabójstwo.

 

Projektant nie zostawił żadnego listu.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (15)
McQueen zabił się przez śmierć matki?
Zaloguj się
 • hanna69

  Oceniono 10 razy 10

  Morelko, Aeris, z samobójstwami to nie taka prosta sprawa. Często są wynikiem ciężkiej depresji-poważnej choroby. Człowiek, któremu odechciewa się żyć ... Sens życia nie polega tylko na nieposiadaniu problemów. Nieprawdą jest, że gdy ktoś ma majątek, zdrowie, urodę - tzn.posiada to, co potocznie uznaje się za wyznaczniki sukcesu, jest szczęśliwy.To nie jest tak, że ktoś, kto ma dobra materialne jest przez to bardziej szczęśliwy niż inni. Można być zdrowym na ciele, a chorym na duszy. Są ludzie tak wrażliwi, że życie ich boli.

 • tadpole

  Oceniono 15 razy 9

  byl genialny !

 • atena

  Oceniono 15 razy 7

  wielka szkoda [*]

 • hanna69

  Oceniono 6 razy 6

  Mnie też się podobają jego projekty. Szkoda, że genialni ludzie tak chętnie rozstają się ze światem.

 • proboscis

  Oceniono 5 razy 5

  kropka1981- jaki ty jesteś płytki/a i bezuczuciowy/a!!! Czy ty nie kochasz swojej matki, że jest ci tak obojętny jej los? Nawet nie wiesz jak to boli, kiedy matka odejdzie. (moja mama ma się dobrze i bardzo ją kocham, ale znam ludzi, którzy nie mogli się pozbierać po śmierci matki)

 • madzia1313130

  Oceniono 1 raz 1

  Spoczywaj w pokoju:(

 • lucia

  Oceniono 1 raz 1

  przestańcie oceniać i oczerniać innych. nie znacie szczegółów, nie wiecie jak było naprawdę. pomyślcie jaka to tragedia dla jego najbliższych.

 • morelka

  Oceniono 21 razy 1

  Jasne, ze szkoda ale nigdy nie zrozumiem takiego postepowania! Zycie jest tak krotkie i jeszcze sobie je samemu skracac? Sam sobie krzywde zrobil... a mial wszystko. Ludzie biedni lub ze strasznie ciezkimi chorobami oddaja wszystko byleby swoje zycie uratowac a w tym przypadku co? Jaka mial biede? Zmartwienie? Swoja praca umial sie wybic ale mial cos z glowa. Byl slaby psychicznie...potrzebowal specjalisty, jakiejs pomocy, ktora nie nadeszla...

 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 27 razy 1

  Może popełnił samobójstwo jak dowiedział się, ze taka Dodzia nosi buty jego projektu? A tak na poważnie, bo to chyba nie jest temat do żartów, wielka szkoda.. Podziwiałam tego człowiaka, miał fantastyczne pomysły a jego projekty to swego rodzaju dzieła sztuki... [*]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX