La Toya Jackson: Zabili mi brata!

Oni? Słowa siostry Michaela Jacksona rzucają nowe światło na całą sprawę.
La Toya: Zabili mi brata! Oni? Słowa siostry Michaela Jacksona rzucają nowe światło na całą sprawę. La Toya Jackson twierdzi, że odpowiedzialny za śmierć jej brata jest nie tylko doktor Murray, który podał gwiazdorowi silne leki, ale też inni ludzie. La Toya twierdzi, że odpowiedzialny za śmierć jej brata jest nie tylko doktor Murray, który podał gwiazdorowi silny środek znieczulający propofol i dwa inne leki uspokajające, ale też inni ludzie. Kto taki? - Zabili mojego brata. Oni wiedzą, kto to zrobił. To nie tylko doktor Murray. Jest więcej ludzi w to zaangażowanych i oni wiedzą, kim są. I zamierzam wam powiedzieć, co się dokładnie stało - zdradziła La Toya. Istniała grupa osób, która planowała pozbyć się Michaela Jacksona? Kto był jeszcze zamieszany w to morderstwo? Dochodzenie prawdy robi się coraz ciekawsze. Co myślicie o słowach siostry Jacksona?

La Toya twierdzi, że odpowiedzialny za śmierć jej brata jest nie tylko doktor Murray, który podał gwiazdorowi silny środek znieczulający propofol i dwa inne leki uspokajające, ale też inni ludzie. Kto taki?

 

 

 

 

Zabili mojego brata. Oni wiedzą kto to zrobił. To nie tylko doktor Murray. Jest więcej ludzi w to zaangażowanych i oni wiedzą, kim są. I zamierzam wam powiedzieć, co się dokładnie stało - zdradziła dziennikarzom La Toya.

 

Istniała grupa osób, która planowała pozbyć się Michaela Jacksona? Kto był jeszcze zamieszany w to morderstwo? Dochodzenie prawdy robi się coraz ciekawsze. Co myślicie o słowach siostry Jacksona?

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (29)
La Toya Jackson: Zabili mi brata!
Zaloguj się
 • gaba

  Oceniono 24 razy 16

  być może więcej ludzi chcialo zarobić na śmierci Michaela!!!
  I love Michael forever

 • zloty_kibel

  Oceniono 20 razy 14

  w rzeczy samej to to wszystko jest pojebane La toya taka dobra siostrzyczka??a wczesniej mówiła że jej brat to pedofil??

 • 1ania112

  Oceniono 17 razy 9

  Wielce udaje kochającą siostrę a sama mu dupę obrabiała kiedyś! Żal;(

 • natalia__

  Oceniono 10 razy 8

  Jak ja jej nie lubie... Szkoda słów na nia! Taka była przejęta tym co mówi że ojejku...

 • any1

  Oceniono 42 razy 8

  pewnie blefuje jak zwykle zeby zwrocic uwage i zeby pieniadze dalej napływały na konto

 • proboscis

  Oceniono 15 razy 7

  Bardziej wierzę Janet Jackson.

 • lola5588

  Oceniono 16 razy 6

  Ona po prostu szuka rozgłosu, w dodatku mówi o tym tak spokojnie.

 • little_susie

  Oceniono 12 razy 6

  Ona na serio ma coś nie tak z głową... Nawet ktoś z jej rodziny o tym opowiadał, że ona w dzieciństwie duchy widziała... Tylko nie pamiętam gdzie to czytałam. LaToya opowiada o tym, że inni są zamieszani w śmierć Michaela, a sama pewnie nie wie kto... Tylko chce podbudować swoją karierę na śmierci biednego brata [*]

 • kasienkaxd

  Oceniono 12 razy 6

  Plotek ty Detektywie ;d

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX