Claudia Schiffer jest w ciąży!

A to ci niespodzianka.
Schiffer jest w ciąży! A to ci niespodzianka. Modelka Claudia Schiffer i jej mąż Matthew Vaughn spodziewają się dziecka. 40-letnia Claudia jest w piątym miesiącu ciąży! - Kocham być w ciąży - mówi. Modelka Claudia Schiffer i jej mąż Matthew Vaughn spodziewają się dziecka. 40-letnia Claudia jest w piątym miesiącu ciąży! - Kocham być w ciąży. Możesz robić co zechcesz. Nie czujesz się winna, ponieważ miewałam poczucie w winy z powodu wolnego dnia. I, wiesz, coś bardzo dziwnego dzieje się ze mną. Przed moimi ciążami, byłam kimś kto musiał pilnować swojej wagi - powiedziała Claudia. Para ma już dwójkę dzieci: 6-letniego Caspara i 5-letnią Clementine. Gratulujemy.


Modelka Claudia Schiffer i jej mąż Matthew Vaughn spodziewają się dziecka.  40-letnia Claudia jest w piątym miesiącu ciąży!

Kocham być w ciąży. Możesz robić co zechcesz. Nie czujesz się winna, ponieważ miewałam poczucie w winy z powodu wolnego dnia. I, wiesz, coś bardzo dziwnego dzieje się ze mną. Przed moimi ciążami, była kimś kto musiał pilnować swojej wagi." - powiedziała Claudia.

Para ma już dwójkę dzieci: 6-letniego Caspara i 5-letnią Clementine. Gratulujemy.