Joe Jackson żąda wydania dokumentacji medycznej Michaela

Chcą poznać całą prawdę o śmierci Michaela.

Rodzina Michaela Jacksona zażądała od UCLA Medical Center wydania wszelkiej dokumentacji sporządzonej po śmierci króla muzyki pop. Przedstawiciel Jacksonów, prawnik Brian Oxman złożył dwa wezwania do przekazania wszystkich wyników badań, autopsji, sekcji i zdjęć ciała muzyka.

 

Joe Jackson powiedział portalowi Tmz.com, że chcą aby tajemnica śmierci Jacksona została wyjaśniona, aby przedstawiono dokładne wyniki, co było przyczyną zgonu. Dokumenty mają pokazać jak manipulowano wyniki i całą sytuacją.

 

Howard Weitzmen zajmujący się majątkiem Jacksona przekonuje, że Joe potrzebuje dokumentów aby je sprzedać. Rodzina chce zarobić na bracie.

 

Janus

 

 

Więcej o:
Komentarze (21)
Joe Jackson żąda wydania dokumentacji medycznej Michaela
Zaloguj się
 • aksak

  Oceniono 37 razy 27

  Michael, co to za rodzinę miałeś :-(? W tym całym porąbanym świecie, byłeś najnormalniejszym z ludzi. Zrobiono z Ciebie dziwaka i wiadomo kogo jeszcze. A tak naprawdę, mieć taką rodzinę...można zwariować. Dziwne, że pozostałeś tak ciepłym i wyczulonym na krzywdę innych człowiekiem. Całe życie ojciec uczył Cię, że najważniejsza jest kasa. Całe szczęście, że byłeś mąrzejszy i wiedziałeś co liczy się w życiu naprawdę i przekazywałeś to innym. Dla Ciebie zawsze liczył się człowiek. Wielki szacun.

 • o.rety

  Oceniono 21 razy 21

  Z całym szacunkiem, ale wygląda jak błazen. Stary błazen. Nie chce generalizowac ale te sygnety, złote łańcuchy, kolczyki i inne świecidełka są cholernie charakterystyczne dla Murzynów. Nie wiem, może to jakaś forma dowartościowania? Tak czy siak, wyglada to paskudnie. Zwłaszcza na starszym wiekiem jegomościu.

 • 1ania112

  Oceniono 19 razy 17

  Udaje że chodzi mu o Michaela a tak naprawde chodzi mu wyłącznie o kase!

 • berniilovemjack

  Oceniono 17 razy 17

  Brak mi słów do tego całego Joe !!

 • karolina04_14

  Oceniono 19 razy 15

  yyy... jak patrze na tego starego dziada to az mi się cos robi.

 • paula_mjfan

  Oceniono 19 razy 13

  Świat staje na głowie ... ta jego rodzinka to jakieś nieporozumienie ...

 • alice.c

  Oceniono 11 razy 11

  Ja też bym chciała na jego miejscu te dokumenty... Szkoda tylko, że on myśli o tym w inny spośob niż ja... ja zachowałabym to dla siebie, aby wiedzieć jak zginął mój syn... A nie po to żeby zarobić... Widać, ze jak za zycia dawał środki na utrzymanie Joe'mu to Joe kombinuje jak po śmierci sobie je załatwić...

 • vanessaaa

  Oceniono 13 razy 11

  niech ten dziad siedzi cicho!

 • jullcia16

  Oceniono 10 razy 10

  to jest chore.. czy on do końca nie ma honoru? szkoda słów na tego pajaca ;|

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX