Moss zachęca do anoreksji!

Organizacje walczące z anoreksją są oburzone jej wypowiedzią.
Moss zachęca do anoreksji Organizacje walczące z anoreksją są oburzone jej wypowiedzią. - Nic nie smakuje tak dobrze jak chudość - powiedziała Kate Moss w jednym z wywiadów. Wypowiedź ta oburzyła organizacje walczące z anoreksją. Kate Moss jest nie tylko ikoną mody, ale też wzorem dla tysięcy dziewczyn marzących o karierze modelki na świecie i chcących by taka jak ona. Brytyjka spotkała się z falą krytyki po wypowiedzi w jednym z wywiadów. Zapytana o motto powiedziała: - Nic nie smakuje tak dobrze jak chudość. Jest to slogan stosowany przez strony promujące anoreksję. Można to zrozumieć wprost jako zachętę do odchudzania i doprowadzenia się do rozmiaru 0. Organizacje walczące z tą popularną wśród młodzieży, ale coraz częściej także i dorosłych są oburzone.

Kate Moss jest nie tylko ikoną mody, ale też wzorem dla tysięcy dziewczyn na świecie marzących o karierze modelki, chcących by taka jak ona. Zasłużona fala krytyki spadła na Brytyjkę spotkała po wypowiedzi w jednym z wywiadów. Zapytana o motto powiedziała:

 

Nic nie smakuje tak dobrze jak chudość.

 

Jest to slogan stosowany przez strony promujące anoreksję. Moss zachęca do odchudzania, a właściwie głodzenia, aby tylko dojść do mitycznego rozmiaru 0. Organizacje walczące z tą popularną wśród młodzieży, ale coraz częściej także i dorosłych chorobą są oburzone lekkomyślną wypowiedzią modelki.

 

Ciekawe jakby wyglądała Kate bez photoshopa.

 

Tak wyglądają nogi Kate Moss: