Rihanna ma nowego chłopaka!

Piosenkarka umawia się z gwiazdą nowej wersji "Beverly Hill 90210".
Rihanna ma chłopaka! Piosenkarka umawia się z gwiazdą nowej wersji "Beverly Hill 90210". Amerykańskie portale internetowe podają informację, że Rihanna spotyka się z aktorem Tristanem Wildsem z serialu "Beverly Hill 90210". Rihanna, gdyby tylko chciała, mogłaby umawiać się z większością facetów na świecie. Od czasu burzliwego rozstania z Chrisem Brownem media co chwilę wymyślają jej nowego chłopaka. Obecnie amerykańskie portale internetowe podają informację, że piosenkarka spotyka się z aktorem Tristanem Wildsem. Początkiem spekulacji było przyjście Tristana na imprezę organizowaną przez RiRi w domu w Los Angeles. Piosenkarka żegnała się z przyjaciółmi przed wyjazdem na występy w Europie. Nikt nie wiedział dlaczego Tristan się tam znalazł. Ponieważ nie była to branżowa impreza, a spotkanie dla najbliższych przyjaciół. Po chwili wszyscy zdali sobie sprawę, że aktor nie widzie się z Rihanną pierwszy raz. Widać było, że się dogadują i fajnie im się spędza wspólnie czas. RiRi po jego przyjściu od razu stała się weselsza. Wilds jest młodszy od RiRi o rok, ma 20 lat. Poznał ich ze sobą producent muzyczny. Lepszy od Chrisa Browna?

Rihanna gdyby tylko chciała mogłaby umawiać się z większością facetów na świecie. Od czasu burzliwego rozstania z Chrisem Brownem media co chwilę wymyślają jej nowego chłopaka. Obecnie amerykańskie portale internetowe podają informację, że piosenkarka spotyka się z aktorem Tristanem Wildsem.

 

Początkiem spekulacji było przyjście Tristana na imprezę organizowaną przez RiRi w domu w Los Angeles. Piosenkarka żegnała się z przyjaciółmi przed wyjazdem na występy w Europie

 

Nikt nie wiedział dlaczego Tristan się tam znalazł. Ponieważ nie była to branżowa impreza, a spotkanie dla najbliższych przyjaciół. Po chwili wszyscy zdali sobie sprawę, że aktor nie widzie się z Rihanną pierwszy raz. Widać było, że się dogadują i fajnie im się spędza czas wspólnie. RiRi po jego przyjściu od razu stała się weselsza.  

 

Wilds jest młodszy od RiRi o rok, ma 20 lat. Poznał ich ze sobą producent muzyczny. Lepszy od Chrisa Browna?

 

 

Janus