Enrique "ONAN" Iglesias i jego niepublikowany dotąd klip! WIDEO + SONDAŻ

No, no, no... Tego byśmy się po nim nie spodziewali. Rozmarzony i romantyczny zazwyczaj Enrique udowadnia, że potrafi być także obsceniczny! Zobaczcie jego niepublikowany dotąd perwersyjny teledysk!
Odważny klip Enrique Tego byśmy się po nim nie spodziewali. Rozmarzony i romantyczny zazwyczaj Enrique Iglesias udowadnia, że potrafi być także obsceniczny. W sieci pojawił się niepublikowany dotąd, perwersyjny teledysk! Rozmarzony i romantyczny zazwyczaj Enrique Iglesias udowadnia, że potrafi być także obsceniczny. W sieci pojawił się niepublikowany dotąd, perwersyjny teledysk! Jaki jest Enrique Iglesias, którego doskonale znamy? Rozmarzony, romantyczny i gogusiowaty. Co prawda, zdarzały mu się odważniejsze sceny chociażby w klipie z Anną Kurnikovą. Ale tego naprawdę się po nim nie spodziewaliśmy. Do Internetu wyciekł właśnie niepublikowany dotąd teledysk Enrique z 2000 roku do utworu "Sad eyes". Wideo jest dość odważne. Mówiąc wprost - gwiazdor masturbuje się na nim, oglądając telewizyjną reklamę 0700..., a później sprowadza sobie do domu prostytutkę i z nią kontynuuje zabawę. Teledysk zapewne został uznany za zbyt obsceniczny i w konsekwencji nie ujrzał światła dziennego. Dziś jednak wszyscy możemy go obejrzeć i ocenić wdzięki Enrique. Niektórzy stwierdzą pewnie, że Iglesias jest w klipie seksowny i podniecający, inni uznają, że jest obleśny i nie będą chcieli go oglądać.

Jaki jest Enrique Iglesias, którego doskonale znamy? Rozmarzony, romantyczny i gogusiowaty. Co prawda, zdarzały mu się odważniejsze sceny chociażby w klipie z Anną Kurnikovą. Ale tego naprawdę się po nim nie spodziewaliśmy... Czego?

 

Do Internetu wyciekł właśnie niepublikowany dotąd teledysk Enrique z 2000 roku. Wideo jest dość odważne. Mówiąc wprost - gwiazdor masturbuje się na nim patrząc na telewizyjną reklamę 0700..., a później sprowadza sobie do domu prostytutkę i z nią kontynuuje zabawę. 

 

Teledysk zapewne został uznany za zbyt obsceniczny i w konsekwencji nie ujrzał światła dziennego. Dziś jednak wszyscy możemy go obejrzeć i ocenić wdzięki Enrique

 

Niektórzy stwierdzą pewnie, że Iglesias jest w klipie seksowny i podniecający, inni uznają, że jest obleśny i nie będą chcieli go oglądać.

 

A jakie jest wasze zdanie?

 

 

 

 

Co Enrique robi w swoim teledysku?