Miss Kalifornii: "Sekstaśma to największy błąd w moim życiu"

Film jest bardzo ostry, występ solo nagrała dla chłopaka.
Sekstaśmy miss Film jest bardzo ostry, występ solo nagrała dla chłopaka. Znana z radykalnych poglądów religijnych Miss Kalifornii Carrie Prejean sprzeciwia się publikacji sekstaśmy z jej udziałem. Tłumaczy, że nagrała ją dla chłopaka Miss Kaliforni Carrie Prejean zasłynęła wypowiedzią na temat małżeństw homoseksualnych. Podczas wyborów Miss Ameryki powiedziała, że chcąc pozostać w zgodzie ze swoimi chrześcijańskimi poglądami śluby powinny być zarezerwowane dla osób przeciwnych płci. Wypowiedzi te pogrzebały jej szanse na zwycięstwo. Okazuje się, że chrześcijańskie poglądy Carrie nie zawsze były takie radykalne. Modelka właśnie walczy o zakazanie publikacji sekstaśmy z jej udziałem. Na filmie widać Prejean podczas masturbacji. Całość jest podobno bardzo ostra. W programie telewizyjnym Carrie przyznała, że film jest największym błędem w jej życiu. Opowiedziała o okolicznościach powstania. Była Miss Kalifornii była wtedy nastolatką i nagrała wideo dla swojego chłopaka, którego dawno nie widziała. Stawką w walce o publikację filmu są miliony dolarów.

Carrie Prejean zasłynęła wypowiedzią na temat małżeństw homoseksualnych. Podczas wyborów Miss Ameryki powiedziała, że chcąc pozostać w zgodzie ze swoimi chrześcijańskimi poglądamiśluby powinny być zarezerwowane dla osób przeciwnych płci. 

 

Okazuje się, że chrześcijańskie poglądy Carrie nie zawsze były takie radykalne. Modelka właśnie walczy o zakazanie publikacji sekstaśmy z jej udziałem. Na filmie widać Prejean podczas masturbacji. Całość jest podobno bardzo ostra

 

W programie telewizyjnym Carrie przyznała, że film jest największym błędem w jej życiu. Opowiedziała o okolicznościach powstania. Była Miss Kalifornii była wtedy nastolatką i nagrała video dla swojego chłopaka, którego dawno nie widziała. 

 

Stawką w walce o publikację filmu są miliony dolarów.