Najbardziej wyluzowana żona prezydenta na świecie

Michelle Obama tańczy z hula hoop, co by mogła zrobić nasza pierwsza dama aby zmienić wizerunek?
Michelle z hula hoop Najbardziej wyluzowana żona prezydenta na świecie. Michelle Obama obala stereotypy. Ma swoje zdanie i lubi się bawić. Michelle nieźle sobie radzi z hula hoop, jednym z największych hitów przełomu lat 80. i 90. Michelle Obama zatańczyła z hula hoop. Co by mogła zrobić nasza pierwsza dama, aby zmienić wizerunek? Michelle Obama obala kolejne stereotypy. Ma swoje zdanie i lubi się bawić. Pierwsza dama nie musi stać w cieniu męża i być sztywną "babą" o lodowatym spojrzeniu. W obowiązkach potrzebny jest luz. Hula hoop to jeden z największych hitów przełomu lat 80. i 90. Część z was może go nie pamiętać, ale Michelle nieźle sobie z nim radzi. Macie pomysł, co mogłaby zrobić Maria Kaczyńska żeby zerwać z wizerunkiem sztywnej pierwszej damy? Tai-chi, break dance a może capoeira?

Michelle Obama obala kolejne stereotypy. Ma swoje zdanie i lubi się bawić. Pierwsza dama nie musi stać w cieniu męża i być sztywną "babą" o lodowatym spojrzeniu. W obowiązkach potrzebny jest luz.

 

Hula hoop to jeden z największych hitów przełomu lat 80. i 90. Część z was może go nie pamiętać, ale jak widać Michelle nieźle sobie radzi. 

 

Macie pomysł co mogłaby zrobić Maria Kaczyńska żeby zerwać z wizerunkiem sztywnej pierwszej damy? Tai-chi, break dance, a może capoeira?

 

 

 

Vs