Adam Jasinski: zwycięzca Big Brothera handlował narkotykami!

Wydał kasę, którą wygrał w programie do handlu narkotykami! Co mu grozi?
Za wygraną kupił prochy Zwycięzca "Big Brothera" wydał kasę, którą wygrał, na narkotyki i handel nimi! Adam Jasinski, zwycięzca amerykańskiej edycji programu "Big Brother", przeznaczył wygraną w wysokości 500 tys. dolarów na zakup narkotyków i handel nimi Program "Big Brother" nie jest już emitowany w Polsce, ale za granicą wciąż budzi spore kontrowersje. Zwycięzca amerykańskiej edycji tego programu Adam Jasinski przeznaczył wygraną (500 tysięcy dolarów) na zakup narkotyków. Jasinski został złapany w ostatnią sobotę. Próbował w Massachusetts sprzedać 2 000 tabletek. Handlem zajmował się ponoć od kilku lat. Najśmieszniejsze jest to, że zawodowo zajmuje się on PR-em. Nie zadbał o swój własny PR. I nie dotrzymał słowa. W jednym z wywiadów Adam zobligował się bowiem oddać część tego, co wygrał, na pomoc w walce z autyzmem.

Program "Big Brother" nie jest już emitowany w Polsce, ale za granicą wciąż budzi spore kontrowersje. Zwycięzca amerykańskiej edycji tego programu, Adam Jasinski przeznaczył wygraną ( 500 tysięcy dolarów) na kupno narkotyków.

 

Został złapany w ostatnią sobotę. Próbował w Massachusetts sprzedać 2,000 tabletek. Handlem zajmował się ponoć od kilku lat. Najśmieszniejsze jest to, że zawodowo zajmuje się PR-em. Nie zadbał o swój własny PR. 

 

W poniższym filmie, Adam zobligował się oddać część tego co wygrał by pomoc w walce z autyzmem: