Nowa piosenka Jacksona ma ponad 20 lat

Michael i Paul Anka napisali wspólnie utwór w 1983 roku. Później wynikły między nimi nieporozumienia i nagranie trafiło na półkę.
Stara nowa piosenka Nowa piosenka Jacksona ma ponad 20 lat "Nowa" piosenka Jacksona "This is it" nie jest wcale taka nowa. Utwór powstał w 1983 r., a skomponował go Michael wspólnie z Paulem Anką. Michael i Paul Anka napisali wspólnie utwór w 1983 roku. Później wynikły między nimi nieporozumienia i nagranie trafiło na półkę. Nowa piosenka Jacksona "This is it" nie jest wcale taka nowa. Tak naprawdę jest jeszcze starsza niż wszyscy podejrzewali. Utwór powstał w 1983 r., a skomponował go Michael wspólnie z Paulem Anką. W wersji pierwotnej nagranie nosiło tytuł "I never heard" i miało trafić na płytę Anki. Jackson zabrał nagranie ze studia z niewyjaśnionych przyczyn. Oddał je dopiero, gdy Paul postraszył go policją. Ostatecznie utwór trafił na płytę "Safire" w 1991 roku. Osoba odpowiedzialna za prawa do nagrań Jacksona powiedziała, że 50 proc. piosenki należy do Anki. Producenci przeprosili za niedopatrzenie i obiecali przelać połowę zysków z utworu muzykowi.

Już wczoraj portal Infomuzyka.pl napisał, że nowa piosenka Jacksona "This is it" nie jest jest wcale taki nowa. Tak naprawdę jest jeszcze starsza niż wszyscy podejrzewali. Utwór powstał w 1983, skomponował ją Michael wspólnie z Paulem Anką.

 

W wersji pierwotnej nagranie nosiło tytuł "I never heard" i miało trafić na płytę Anki. Jacksonzabrał nagranie ze studia, z nie wyjaśnionych przyczyn. Oddał je dopiero, gdy Paul postraszył do policją. Utwór w ostateczności trafił na płytę Safire w 1991 roku. 

 

Osoba odpowiedzialna za prawa do nagrań Jacksona powiedziała, że 50% piosenki należy do Anki. Przeprosili za niedopatrzenie i obiecali przelać połowę zysków z utworu muzykowi.

 

Safire "I never heard":

 

 

 

 

Jackson "This is it"