Paris Hilton i jej facet mają stajla

Ona cała w cętkach, on w dresie i w śmiesznych adidasach. Zobaczcie foto!
Stylowa Paris Ona cała w cętkach, on w dresie i w śmiesznych adidasach. Paris Hilton i jej chłopak mają styl! Fotografowie przyłapali ich na lotnisku w Los Angeles - ona cała w cętkach, on w dresie i w śmiesznych adidasach. Natknęliśmy się na zdjęcie Paris Hilton i jej chłopaka na lotnisku w Los Angeles. Naszą uwagę zwróciły stroje i niezwykłe "dopasowanie" pary. O profesjonalną ocenę ich stylizacji postanowiliśmy zapytać specjalistkę z zaprzyjaźnionego serwisu o modzie - Lula.pl. - Choć Paris i jej chłopak Doug z reguły są doskonale wystylizowani, czasem któremuś z nich zdarza się gorszy dzień. Tym razem Doug postawił na wygodę: niezwykle stylowe "szelesty" i sportowe buty miały prawdopodobnie zapewnić mu anonimowość. Niestety zdradziła go ukochana, która postanowiła wykrzyczeć strojem swoje imię - ubrana od stóp do głów w seksowne cętki (sic!) nie umknęła żadnemu paparazzo! - ocenia stylistka Lula.pl, przyznając Paris i jej chłopakowi ogromnego minusa. Ciekawe, czy w życiu też są tak dopasowani...?

Przeglądając agencje foto natknęliśmy się na zdjęcie Paris Hilton i jej chłopaka na lotnisku w Los Angeles.

 

Naszą uwagę zwróciły stroje i niezwykłe "dopasowanie" pary. O profesjonalną ocenę ich stylizacji postanowiliśmy zapytać specjalistkę z zaprzyjaźnionego serwisu o modzie - Lula.pl.

Choć Paris i jej chłopak Doug z reguły są doskonale wystylizowani, czasem któremuś z nich zdarza się gorszy dzień. Tym razem Doug postawił na wygodę: niezwykle stylowe "szelesty" i sportowe buty miały prawdopodobnie zapewnić mu anonimowość. Niestety zdradziła go ukochana, która postanowiła wykrzyczeć strojem swoje imię - ubrana od stóp do głów w seksowne cętki (sic!) nie umknęła żadnemu paparazzi! - ocenia stylistka Lula.pl przyznając Paris i jej chłopakowi ogromnego minusa

Ciekawe, czy w życiu też są tak dopasowani... ?

 

 

Więcej o:
Komentarze (7)
Paris Hilton i jej facet mają stajla
Zaloguj się
 • szybka_szajbka

  Oceniono 18 razy 16

  Jestem zawiedziona... buty nie są w centki...

 • proboscis

  Oceniono 9 razy 5

  Paris ma halluksy!!! No tak już jest kiedy nosi sie szpile na 15centymetrowym obcasie!

 • miczus

  Oceniono 8 razy 4

  Paris na pewno bardzo sie przejmie wielkim minusem od stylistki portalu lula.pl :-)

 • franco_bollo

  Oceniono 4 razy 2

  bosmanka ok, ale te runnery - fail

 • miisiaa

  Oceniono 4 razy 2

  Się dobrali xd

 • ana2611

  Oceniono 3 razy 1

  powinno się napisać "żadnemu PAPPARAZZO"

 • domiiniisiiaa

  0

  hahahah... xD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX