Justin nie ma romansu z Rihanną!

Jest z Biel i są szczęśliwy. Plotki o romansie to wymysł jednego z magazynów.

Od kilku dni pojawiają się plotki na temat romansu Justina Timberlake'a i Rihanny. W prześciganiu się na doniesienia przodują dwie amerykańskie gazety "OK Magazine" i "Star". Jakby przecząc wszystkim wymysłom JT był wczoraj widziany na kolacji ze swoją dziewczyną Jessicą Biel. Para zjadła w restauracji w Północnej Kalifornii, wychodząc trzymali się za ręce.

 

"Informatorzy" magazynu "Star" nie bacząc na fakty i zdjęcia dowodzą, że Justin ma romans z Rihanną. Podobno piosenkarka z Barbadosu postawiła jeden warunek, najpierw musi zerwać z Biel. Gazeta cytuje podsłuchaną rozmowę telefoniczną.

 

Ona zapytała go czy jest z Jessicą. Odpowiedział, że między nimi wszystko się powoli kończy.

 

W romansie RiRi i JT są prawie same domysły i kilka sprawdzonych informacji. Jedno jest pewne współpraca muzyczna dwóch takich talentów gwarantuje hit. Po związku z Britney Justin nie szuka raczej dziewczyny pośród koleżanek ze sceny.

 

Najlepiej zorientowany w życiu gwiazd w USA portal Tmz.com podaje, że para na pewno jest razem i nic nie zanosi się aby mieli się rozstać

 

Janus

 

Więcej o:
Komentarze (5)
Justin nie ma romansu z Rihanną!
Zaloguj się
 • rihanna.

  Oceniono 13 razy 9

  wydaje mi się że oni nie mieli romansu. 90% plotek to bzdury, a amerykańskie magazyny, które wymyśliły tę brednię pewnie nie miały wysokiej sprzedaży i chciały poprawić swoja reputację, rzucając hasło : RIHANNA I JUSTIN TIMBERLAKE MAJA ROMANS! bzdet totalny! Życzę Justinowi i Jessice szczęścia, a Rihannie powodzenia w znalezieniu zasługującego na nią faceta! ;]

 • patinsonowa

  Oceniono 2 razy 2

  O lol ,to nie mozliwe

 • 7days

  Oceniono 3 razy 1

  uwielbiam Rihannę, po co jej nowy chłopak>?
  a i tak wiemy, że Riri nie chciałaby zniszczyć czyjegoś związku , życzę jej powodzenia i Justinowi też. X D

 • sarina77

  Oceniono 2 razy 0

  Rihanna nie pasuje do Justina :P

 • natusiaaa

  Oceniono 5 razy -5

  Riri możliwe , że ma romans z JT.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX