Rihanna - odmówili jej wstępu do kościoła!

Wszystko z powodu...
Rihanna poza kościołem Odmówili jej wstępu do kościoła! Rihanna nie została wpuszczona do Bazyliki św.Marka w Wenecji z powodu zbyt skromnego okrycia. Wyglądała jak zwykle wyzywająco Być w Wenecji i nie odwiedzić Bazyliki św.Marka, to jak być w Paryżu i nie zobaczyć Wieży Eiffla. Rihanna nie mogła sobie tego odmówić, więc zaraz po przejażdżce gondolą, pomknęła w stronę drzwi bazyliki. Jakież było jej zdziwienie, gdy nie została wpuszczona za próg. Przepisy mówią, że do bazyliki mogą wejść jedynie osoby z zasłoniętymi ramionami i nogami. Rihanna wyglądała jak zazwyczaj, czyli dość wyzywająco. Pragnienie zobaczenia wnętrza było tak silne, że złapała cokolwiek, by się okryć. "The Sun" pisze, że wyglądała, jakby złapała dwa obrusy z okolicznej restauracji. Może następnym razem będzie mądrzejsza.

Być w Wenecji i nie odwiedzić Bazyliki św.Marka, to jak być w Paryżu i nie zobaczyć Wieży Eiffla. Rihanna nie mogła sobie tego odmówić, więc zaraz po przejażdżce gondolą, pomknęła w stronę drzwi bazyliki. Jakież było jej zdziwienie, gdy nie została wpuszczona za próg.

 

 

Przepisy mówią, że do bazyliki mogą wejść jedynie osoby z zasłoniętymi ramionami i nogami. Rihanna wyglądała jak zazwyczaj, czyli dość wyzywająco. Pragnienie zobaczenia wnętrza było tak silne, że złapała cokolwiek, by się okryć. "The Sun" pisze, że wyglądała, jakby złapała dwa obrusy z okolicznej restauracji.

 

Może następnym razem będzie mądrzejsza.

 

kola

 

Pierwszy występ Rihanny! Video

Nowy fryz Rihanny - HIT czy KIT?

Tak wygląda nowy dom Rihanny