Lewis Hamilton rzucił Nicole Scherzinger

Co z tego, że jest jedną z najbardziej pociągających lasek w show-biznesie, skoro...

Związek jak marzenie: on - świetnie zarabiający kierowca Formuły 1, ona - ponętna i dobrze sytuowana gwiazda muzyki pop. Niby wszystko pięknie, a jednak na ich idealnym związku pojawiła się rysa. Na tyle duża, że para się rozstała.

 

Nicole Scherzinger popełniła jeden błąd. 31-latka zaczęła myśleć poważnie o związku z 24-letnim Lewisem Hamiltonem. On nie podzielał jej entuzjazmu do zakładania rodziny.

 - Czuł na sobie presję przejścia w związku na kolejny poziom, ale nie chciał się zaręczać, brać ślubu czy myśleć o dzieciach - mówi źródło. - Jest jeszcze młody, a oni spędzają większość czasu z daleka od siebie. Nie jest gotowy na porzucenie młodości dla reszty życia spędzonej z Nicole.

Co na to seksowny kociak? Podobno Nicole Scherzinger była zdruzgotana.  Wiązała z Lewisem przyszłość i nie sądziła, że to wszystko może się tak szybko skończyć. Na szczęście Lewis nie powiedział tak do końca"nie". Są szanse, że jeszcze do siebie wrócą.

 

Jak dziewczyny z branży dowiedzą się, że Hamilton jest wolny, to raczej małe szanse na pojednanie z Nicole. Zresztą ona też nie powinna narzekać na brak wielbicieli.

 

Boska Nicole woli muzykę niż...seks!

Czy Nicole Scherzinger może wyglądać źle?