Megan Fox: Skończę jak Marilyn Monroe

Jest aż tak przeświadczona o swojej wielkości?
Megan Fox jak Marilyn? Megan Fox: Skończę jak Marilyn Monroe. Jest przeświadczona o swojej wielkości? Megan Fox w ostatnim wywiadzie zdradziła, że ma objawy schizofrenii i boi się, że skończy jak Marilyn Monroe. - Mam jakieś problemy psychiczne - powiedziała. Megan Fox zrobi wszystko, aby o niej napisać, a my oczywiście nie omieszkamy tego zrobić. W ostatnim wywiadzie zdradziła, że ma objawy schizofrenii i boi się, że skończy jak jej idolka, Marilyn Monroe. - Zdecydowanie mam jakieś problemy psychiczne, ale jeszcze nie wiem dokładnie jakie - zdradziła. - Przeczytałam każdą książkę o Marilyn Monroe, jaką znalazłam. Też mogę tak skończyć. Ciągle zmagam się z myślami, że cierpię na zaburzenia osobowości z pogranicza albo mam ataki łagodnej schizofrenii - powiedziała. Jakby tak się ludziom przyjrzeć, to większość ma jakieś zaburzenia osobowości. Megan Fox nie powinna czuć się z tego powodu wyróżniona. Zresztą, po jej zachowaniu już dawno można było dojść do takich wniosków.

Megan Fox zrobi wszystko, aby o niej napisać, a my oczywiście nie omieszkamy tego zrobić. W ostatnim wywiadzie zdradziła, że ma objawy schizofrenii i boi się, że skończy jak swoja idolka, Marilyn Monroe.

 - Zdecydowanie mam jakieś problemy psychiczne, ale jeszcze nie wiem dokładnie jakie - zdradziła. - Przeczytałam każdą książkę o Marilyn Monroe, jaką znalazłam.  Też mogę tak skończyć. Ciągle zmagam się z myślami, że cierpię na zaburzenia osobowości z pogranicza albo mam ataki łagodnej schizofrenii.

Jakby tak się ludziom przyjrzeć, to większość ma jakieś zaburzenia osobowości. Megan Fox nie powinna czuć się z tego powodu wyróżniona. Zresztą, po jej zachowaniu już dawno można było dojść do takich wniosków.

 

 

Megan Fox wygryzła Posh z Armaniego?

Najbardziej pożądane przez kobiety ciała

Megan Fox w seksowniejszej wersji sukienki Halle Berry?