"Hitler i Castro są genialni"?! Czy ona wie co mówi? Video

Najgłupsza gwiazdka świat. Zobacz skąd Aubrey O'Day ma takie pomysły.
"Genialny Castro" Aubrey O'Day to najgłupsza gwiazdka świata? Aubrey O'Day to gwiazdka show P. Diddy'ego. Ostatnio opowiedziała o znajomości z Castro: - Nie bronię go, ale muszę powiedzieć, że jest genialnym człowiekiem Aubrey O'Day dała się poznać dzięki występowi w reality show P. Diddy'ego "Making the band". Razem z koleżankami stworzyła Danity Kain. Szybko jednak uznała, że bardziej pasuje jej kariera solowa i od tamtego czasu próbuje coś osiągnąć w biznesie muzycznym. Piosenkarka została zaproszona do programu "The Sean Hannity Show". Rozmowa dotyczyła reżimu na Kubie. Piosenkarka gościła na wyspie, gdzie poznała Fidela Castro. O'Day opowiedziała o współpracy z dyktatorem i wypowiedziała słowa, które oburzyły wszystkich zebranych w studiu, łącznie z prowadzącym. - Poznałam go i pracowałam z nim na Kubie. Nie bronię jego zachowania, ale muszę powiedzieć, że w 100 proc. jest genialnym człowiekiem. W dalszej części brnęła w swoją głupią tezę, dowodząc, że każdy zna zbrodniarzy.

Aubrey O'Day dała się poznać dzięki występowi w reality show P. Diddy'ego "Making the band". Razem z koleżankami stworzyła Danity Kain. Szybko jednak uznała, że bardziej pasuje jej kariera solowa i od tamtego czasu próbuje coś osiągnąć w biznesie muzycznym.

 

Piosenkarka została zaproszona do programu "The Sean Hannity Show". Rozmowa dotyczyła reżimu na Kubie. Piosenkarka gościła na wyspie, gdzie poznała Fidela Castro.

 

O'Day opowiedziała o współpracy z dyktatorem i wypowiedziała słowa, które oburzyły wszystkich zebranych w studiu, łącznie z prowadzącym.

 

Poznałam go i pracowałam z nim na Kubie. Nie bronię jego zachowania w tych przypadkach, ale muszę powiedzieć, że w 100% jest genialnym człowiekiem.

 

W dalszej części brnęła w swoją głupią tezę. Dowodząc, że każdy zna zbrodniarzy, a zapytana przez prowadzącego, czy Hitler też byłem geniuszem, czym wywołała poruszenie w studiu. Poniżej możecie zobaczyć przytoczony fragment.