Chcą karmić silikonowym biustem

Marzenia się spełniają.
Marzenia się spełniają Chcą karmić silikonowym biustem Kendra Wilkinson i Kourtney Kardashian ucieszyły się na wiadomość, że mimo silikonowego biustu będą mogły karmić swe dzieci Nie ma nic bardziej rozkosznego niż pozowanie w ciąży na okładki kolorowych pism. Dwie gwiazdki drugiego formatu - Kendra Wilkinson i Kourtney Kardashian - w chęcią pozowały wspólnie dla US Weekly. Obie wyraziły radość z informacji, że silikonowy biust, którego są posiadaczkami, nie skreśla karmienia piersią! - Bałam się, że nie będę mogła karmić piersią. Później zobaczyłam, że coś się z nich wydobywa i pomyślałam: to ja mogę karmić? Później zapytałam o to mojego lekarza, który uspokoił mnie: - Wszystko w porządku, ale to jeszcze nie mleko - wyznała Kendra. - Zazwyczaj nie ma przeciw temu (karmieniu piersią) przeciwwskazań. Bardzo bym tego chciała - dodała Kourtney. Kendra Wilkinson to znany z telewizyjnego show króliczek Playboya. W czerwcu wyszła za mąż i bardzo szybko okazało się, że spodziewa się dziecka. Kourtney Kardashian to mniej znana siostra Kim Kardashian. Dopiero niedawno wyznała, że jest w ciąży, co dało jej wiele możliwości zwrócenia na siebie uwagi. Sama przyznała, że nie planowała macierzyństwa i rozważała aborcję.

Nie ma nic bardziej rozkosznego niż pozowanie w ciąży na okładki kolorowych pism. Dwie gwiazdki drugiego formatu - Kendra Wilkinson i Kourtney Kardashian - w chęcią pozowały wspólnie dla US Weekly. Obie wyraziły radość z informacji, że silikonowy biust, którego są posiadaczkami, nie skreśla karmienia piersią!

 - Bałam się, że nie będę mogła karmić piersią. Później zobaczyłam, że coś się z nich wydobywa i pomyślałam: to ja mogę karmić? Później zapytałam o to mojego lekarza, który uspokoił mnie: Wszystko w porządku, ale to jeszcze nie mleko - wyznała Kendra.

 

 

 - Zazwyczaj nie ma przeciw temu (karmieniu piersią) przeciwwskazań. Bardzo bym tego chciała - dodała Kourtney.

Kendra Wilkinson to znany z telewizyjnego show króliczek Playboya. W czerwcu wyszła za mąż i bardzo szybko okazało się, że spodziewa się dziecka. Kourtney Kardashian to mniej znana siostra Kim Kardashian. Dopiero niedawno wyznała, że jest w ciąży, co dało jej wiele możliwości zwrócenia na siebie uwagi. Sama przyznała, że nie planowała macierzyństwa i rozważała aborcję. 

 

Kendra Wilkinson jedzie na sławie Playboya

Prokop przyjął Kendrę Wilkinson

Ciężarna Kardashian już chce pozować nago

Seksowne siostrzyczki... tym razem w bikini