Chris Brown skazany! Uniknął więzienia!

Wyrok nie jest surowy. Piosenkarz może mówić o szczęści. Zobaczymy jak wyjdzie mu trzymanie się na 100 jardów od Rihanny .
Chris Brown skazany! Chris Brown za pobicie Rihanny dostał 5 lat w zawieszeniu Chris Brown za pobicie Rihanny dostał 5 lat w zawieszeniu, 180 godzin robót społecznych i zakaz zbliżania się Rihanny na odległość bliższą niż 100 jardów. Sędzia okazał się łaskawy dla Chrisa Browna, na wysokości wyroku zaważyła jego przeszłość i brak konfliktów z prawem. Za pobicie Rihanny dostał 5 lat w zawieszeniu, 180 godzin robót społecznych i zakaz zbliżania się do swojej byłej dziewczyny na odległość bliższą niż 100 jardów (w okresie trwania zawieszenia). Sprawa ciągnie się od lutego. Piosenkarz pobił Rihannę po rozdaniu Grammy w samochodzie pod ich domem. Dopiero niedawno w opublikowanym video przeprosił wszystkich za swój wybuch agresji. Roboty społeczne Brown będzie odpracowywał w stanie Wirginia, skąd pochodzi. Systematycznie będzie musiał stawiać się w Los Angeles u sędziego, który wydał wyrok i rozliczać z odbywania kary. Na zdjęciach Chris nie wyglądał na skruszonego, chwile powagi przeplatał z głupiutkimi uśmieszkami.

Sędzia okazał się łaskawy dla Chrisa Browna, na wysokości wyroku zaważyła jego przeszłość i brak konfliktów z prawem. Za pobicie Rihanny dostał 5 lat w zawieszeniu, 180 dni robót społecznych i zakaz zbliżania się do swojej byłej dziewczyny na odległość bliższą niż 100 jardów (w okresie trwania zawieszenia).

 

Sprawa ciągnie się od lutego. Piosenkarz pobił Rihannę po rozdaniu Grammy w samochodzie pod ich domem. Dopiero niedawno w opublikowanym video przeprosił wszystkich za swój wybuch agresji.

 

 

 

Roboty społeczne Brown będzie odpracowywał w stanie Wirginia, skąd pochodzi. Systematycznie będzie musiał stawiać się w Los Angeles u sędziego, który wydał wyrok i rozliczać z odbywania kary.

 

Na zdjęciach Chris nie wyglądał na skruszonego, chwile powagi przeplatał z głupiutkimi uśmieszkami.

 

Więcej o:
Komentarze (8)
Chris Brown skazany! Uniknął więzienia!
Zaloguj się
 • anna

  Oceniono 15 razy 13

  I bardzo dobrze, niech bedzie przestroga dla innych damskich bokserow. Moze sie z tego czegos nauczy i bedzie trzymal te wstretne lapska przy sobie, oblesnik.

 • paula_mjfan

  Oceniono 13 razy 9

  Dobrze mu tak! za pobicie rihanny i te cyrki z przeprosinami ... moze sie w koncu odniej odczepo ;/

 • atena

  Oceniono 8 razy 4

  cóż za żenująco niski wyrok

 • rihanna.

  Oceniono 9 razy 3

  powinien dostać dużo cięższy wyrok!!

 • mileycyrus2233

  Oceniono 5 razy 3

  Co za debil co mu wpadł do głowy oczywiście Brown !

 • niika8

  Oceniono 2 razy 2

  szkoda mi wszystkich tych kobiet które cierpią przez takich ludzi:(

 • dollce

  Oceniono 12 razy 2

  żygam już tym nie obchodzi mnie to!!! Lubie jego piosenki naprawde dawał fajne koncerty i świetnie tańczył przecież inspiruje go MJ :*

 • samantha

  Oceniono 1 raz 1

  on jest dobry w tym co robi . tzn śpiewaniu i tańcu. a przez tą dz.... rihanne musi teraz odpracowywać wyrok. ona jest żalowa ! niech sie schowa a nie. co .? nie mogła przeżyć ze jej chłopak jest lepszy to musiała coś wymyślić...;// żal.!
  a chris tak fajnie śpiewa i tańczy. o 100 razy lepiej od tej przypałowej pseudo gwiazdy.;/ !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX