Data pogrzebu Jacksona znowu przełożona

Kiedy król popu w końcu zostanie pochowany?

Sprawa zaczyna wyglądać coraz dziwaczniej. Za chwilę miną 2 miesiące od śmierci Michaela Jacksona, a jego ciało nadal nie spoczęło w grobie i nie wiadomo, kiedy to się stanie. Data pogrzebu znowu została przełożona.

 

Całkiem niedawno ojciec Jacko, Joe Jackson, zdradził, że pogrzeb jego syna zaplanowano na 29 sierpnia, czyli dzień 51 urodzin artysty. Z niewiadomych przyczyn ta data została znowu zmieniona - tym razem na 3 września. Miejsce pochówku wciąż pozostaje nieznane.

 

Mówi, że był kochankiem Jacksona! Wierzycie?

Jacko nie wybaczył ojcu skoku w bok

Murray będzie oskarżony o zabójstwo Jacksona

Więcej o:
Komentarze (197)
Data pogrzebu Jacksona znowu przełożona
Zaloguj się
 • paula_mjfan

  Oceniono 18 razy 16

  Nie wierze w to,że umarł.Zbyt wiele rzeczy jest tu niejasnych i budzacych podejrzenia ... Moim zdaniem to specjalnie rodzina robi szum wokół dat,aby zmylić fotoreporterów.I dobrze robią,bo wstydzilabym sie pchać z kamera na pogrzeb Michaela Jacksona(chociaż wccale by mnie nie obchodzil) dla kasy ... Mam nadzieje,ze tam gdzie jest,zaznał spokoju ... [*]R.I.P.[*]

 • obiektywny

  Oceniono 15 razy 15

  kilka lat temu umarła Matka Teresa i zginęła Księżna Diana, było to w podobnym okresie. Tylko że o pogrzebie tej pierwszej było cicho, w przeciwieństwie do "księżnej" która w porównaniu z Matką Teresą nie zrobiła nic.

 • obiektywny

  Oceniono 14 razy 14

  Nie pochowali go jeszcze? bilety słabo się sprzedaway czy za retransmisję w telewizji za mało wzięli?

 • kocica1

  Oceniono 13 razy 13

  Biedny!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak Michael Jackson żył to nie miał spokoju i nawet po śmierci też nie może mieć spokoju!!!!!!!!!!! Niech rodzina wreście ustali ostateczną datę pogrzebu bo przez te zmiany dat to dzieci Michaela Jacksona cierpią!!!!!!!!!!!!!!!!

 • obiektywny

  Oceniono 13 razy 11

  paula_mjfan: ja przekraczam czy rodzina Jacksonów?

 • motoholiczka.pl

  Oceniono 13 razy 11

  Niech nie przesadzają i go w końcu pochowią ... takie odkładanie to brak szacunku dla zmarłego.

 • 1ania112

  Oceniono 10 razy 10

  Biedny!! Ta Jego rodzinka jest całkiem powalona!!

 • paula_mjfan

  Oceniono 12 razy 10

  sandi-jak myslisz,po co sa komentarze pod postem .? Ja sie przynajmniej odnosze do tematu -_^ czub ... ale mi ciśniesz ... az mi sie przykro zrobilo ... ;]A co do postu;piegusek,a nie wydaje Ci sie to dziwne ze po półtora miesiaca cialo nie zaczelo sie rozkladać .? Mojej babci zaczelo po tygodniu ^^ Albo ze 2 tygodnie przed śmiercia Michael zaczął sie ze wszystkimi żegnać .? Ale najważniejsze ,że teraz jest w lepszym miejscu :**

 • mk

  Oceniono 10 razy 10

  Cóż, niektórzy uważają, że rodzina przesuwa datę pogrzebu, bo Michael tak na prawdę nie umarł (jak zresztą głoszą plotki).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX