Jacko nie wybaczył ojcu skoku w bok

Joe faworyzował Vonnie kosztem swoich dzieci z małżeństwa z Ketheriną.
Jackson nie wybaczył ojcu Joe Jackson faworyzował swoje dziecko z romansu kosztem rodziny króla popu Ojciec Michaela Jacksona, faworyzował swoją córkę z pozamałżeńskiego romansu kosztem rodziny. Vinnie nie została nigdy zaakceptowana przez przyrodnie rodzeństwo Dzieciństwo i młodość wywarły duży wpływ na późniejsze życie Michaela Jacksona. W wywiadach podkreślał jak wiele krzywd spotkało go ze strony ojca , nigdy nie przytulał go, był bity i poniżany. Dziennik "News of the world" podał informacje na temat relacji rodziny Jacksonów z ich przyrodnią siostrą Vonnie. Senior rodu, Joe w 1975 miał romans z Cheryl Terryl, owocem tego związku była narodziny dziewczynki. Z relacji znajomych i przyjaciół rodziny wynika, że Jacko miał żal do ojca nie tylko o bicie i poniżanie: Michael nienawidził Joe za zdradę jego ukochanej matki Katherine. Emocjonalny ciężar przez wiele lat. Czuł, że ojciec faworyzuje Vonnie kosztem reszty rodzeństwa. Vonnie ma 34 lat i nigdy nie wypowiadała się publicznie na temat związków z rodziną Jacksonów. Michael nigdy nie zaakceptował Vonnie jako członka rodziny - powiedział tabloidowi znajomy piosenkarza. Nikt z "prawdziwych" Jacksonów nie lubił przyrodniej siostry. Zawsze była przez nich traktowana jako ktoś obcy. Nawet gdy Katherine pogodziła się z Joe i ten wprowadził się do ich domu z nową córką.

Dzieciństwo i młodość wywarły duży wpływ na późniejsze życie Michaela Jacksona. W wywiadach podkreślał jak wiele krzywd spotkało go ze strony ojca , nigdy nie przytulał go, był bity i poniżany.

 

Dziennik "News of the world" podał informacje na temat relacji rodziny Jacksonów z ich przyrodnią siostrą Vonnie. Senior rodu, Joe w 1975 miał romans z Cheryl Terryl, owocem tego związku była narodziny dziewczynki.

 

 

 

Z relacji znajomych i przyjaciół rodziny wynika, że Jacko miał żal do ojca nie tylko o bicie i poniżanie:

 

Michael nienawidził Joe za zdradę jego ukochanej matki Katherine. Emocjonalny ciężar przez wiele lat. Czuł, że ojciec faworyzuje Vonnie kosztem reszty rodzeństwa.

 

Vonnie ma 34 lat i nigdy nie wypowiadała się publicznie na temat związków z rodziną Jacksonów

 

Michael nigdy nie zaakceptował Vonnie jako członka rodziny - powiedział tabloidowi znajomy piosenkarza. 

 

Nikt z "prawdziwych"Jacksonów nie lubił przyrodniej siostry. Zawsze była przez nich traktowana jako ktoś obcy. Nawet gdy Katherine pogodziła się z Joe i ten wprowadził się do ich domu z nową córką.