Krypta obok Monroe na aukcji! Cena 4,5 miliona $

Pani Poncher potrzebuje pieniędzy, planuje przenieść męża, a jego kryptę sprzedaje na eBay'u. Chętni?
Krypta obok Monroe Na aukcję trafiła krypta nad miejscem gdzie spoczywa Marilyn Monroe Na aukcję trafiła krypta nad miejscem gdzie spoczywa Marilyn Monroe. Cena na licytacji wynosi obecnie 4,5 miliona dolarów Sprzedawanie pamiątek po znanych osobach od dawna jest dochodowym biznesem. Tym razem na aukcję trafiła krypta nad miejscem gdzie spoczywa Marilyn Monroe. Spokojnie miejsce można nazwać najdroższym kawałkiem ziemi na świecie. Cena na licytacji wynosi obecnie 4,5 miliona dolarów. Miejsce dotychczas zajmowały prochy Richarda Ponchera, jednak jego żona potrzebuje pieniędzy. Musi spłacić 1,6 miliona dolarów hipoteki z rezydencji w Beverly Hills. Czeka ją jeszcze wydatek na nowy pogrzeb męża. Jednak i tak pozostanie okrągła sumka. W 1992 roku Hugh Hefner za 75 tysięcy dolarów kupił miejsce obok Monroe (po prawej). Przez ostatnie kilkanaście lat cena podrożała 60 razy, a i tak jeszcze wzrośnie, patrząc na zainteresowanie i termin zakończenia aukcji. Poncher kupił miejsce w 54 roku od baseballisty Joe DiMaggia, zaraz po jego rozwodzie z Marilyn. Zawodnik chciał spoczywać nad swoją żoną.

Sprzedawanie pamiątek po znanych osobach od dawna jest dochodowym biznesem. Tym razem na aukcję trafiła krypta nad miejscem gdzie spoczywa Marilyn Monroe. Spokojnie miejsce można nazwać najdroższym kawałkiem ziemi na świecie. Cena na licytacji wynosi obecnie 4,5 miliona dolarów. Pod tym link iem możecie obserwować aukcję na eBayu, która kończy się za 4 dni.

 

 

 

Miejsce dotychczas zajmowały prochy Richarda Ponchera, jednak jego żona potrzebuje pieniędzy. Musi spłacić 1,6 miliona dolarów hipoteki z rezydencji w Beverly Hills. Czeka ją jeszcze wydatek na nowy pogrzeb męża. Jednak i tak pozostanie okrągła sumka.

 

W 1992 roku Hugh Hefner za 75 tysięcy dolarów kupił miejsce obok Monroe (po prawej). Przez ostatnie kilkanaście lat cena podrożała 60 razy, a i tak jeszcze wzrośnie, patrząc na zainteresowanie i termin zakończenia aukcji.

 

Poncher kupił miejsce w 54 roku od baseballisty Joe DiMaggia, zaraz po jego rozwodzie z Marilyn. Zawodnik chciał spoczywać nad swoją żoną. Krypta znajduje się Pierce Brothers Westwood Village Memorial Park w Beverly Hills.

 

 

Ktoś chętny? 

Więcej o: