Murray będzie oskarżony o zabójstwo Jacksona

Stacja Fox News dowiedziała się od śledczych, że akt oskarżenia jest w przygotowaniu, a lekarz będzie wkrótce aresztowany.

Większość dziennikarzy podejrzewało to od dłuższego czasu. Osobisty lekarz Michaela Jacksona, Conrad Murray będzie oskarżony o zabójstwo "króla pop". To on miał podać śmiertelną dawkę Propofolu (bardzo mocny środek anestezjologiczny).

 

Policja skupiła się na tym jednym wątku. Przeszukano biura Murraya w Houston, przesłuchano jego pracownice i sprawdzono przesyłki, które przychodziły na adres Jacksona.

 

W ciągu najbliższych dwóch tygodni Murrayowi zostaną przedstawione zarzuty zabójstwa. Nie jest on jedynym lekarzem, który stanie przed sądem. Wieloletni dermatolog Jacksona, Dr. Arnold Klein będzie oskarżony o zaniedbanie obowiązków. Jego sprawa jest jeszcze rozwojowa i policja dopiero szykuje zarzuty.

 

Rzeczniczka izby adwokackiej Los Angeles nie potwierdził rewleacji Fox News. Jednak informator stacji telewizyjnej, powiedział, że policja zaoferuje Murrayowi możliwość dobrowolnego stawienie się w prokuraturze w Los Angeles, albo aresztuje go w Houston.

Więcej o:
Komentarze (32)
Murray będzie oskarżony o zabójstwo Jacksona
Zaloguj się
 • claudia515

  Oceniono 23 razy 9

  WRESZCIE JAKAS SPRAWIEDLIWOŚC !! niech tam siedzi do konca zycia ;/

 • fankamj13

  Oceniono 22 razy 8

  Lekarz powinien zostać ukarany. Nikt nie wie jak jest - czy on zabił Michaela czy nie ale napewno zaniedbał swoje obowiązki i powinien za to zapłacić. Ja myślę że nie tylko on przyczynił się do śmierci Michaela ale napewnoo dr. Murray zrobił swoją robotę i dostał jakąś działkę. Śmierć naszego kochanego Mikea była zaplanowana przez spiskowców.

 • kocica1

  Oceniono 20 razy 8

  Niech fani Michaela Jacksona tym lekarzem się zajmną!!!!!!!!!!! Wtedy będzie wiedział jaki zadał ból fanom Michaela Jacksona!!!!!!!!!!!!!!!!! Michael Jackson King Of POP!!!!!!!!!!!!!!!!

 • egoistka.

  Oceniono 17 razy 7

  no idobrze!

 • magdalena7878

  Oceniono 16 razy 6

  Nareszcie czas wielki zeby odpowiedzial za to co zrobil i trafil tam gdzie jego miejsce.Zycie ludzkie powinno byc dla lekarza najwazniejsze a nie kasa.

 • hotgirl

  Oceniono 20 razy 6

  mam nadzieje że ten typ dożywocie dostanie !!!!!

 • trzezwy

  Oceniono 7 razy 5

  O! czyżbyście znali już wyrok?

 • gisiaczek

  Oceniono 15 razy 5

  to podłość... ludzie są zdolni do najgorszych zachowań, biedny Michael,
  nie może się już obronić, za życia mu dokuczali tak, że doprowadzili go do tego uzależnienia.
  Bo żaden normalny człowiek o tak wrażliwej duszy jak MJ nie byłby w stanie tej całej nagonki wytrzymać.

 • 1ania112

  Oceniono 19 razy 5

  POWINIEN ZGNIĆ W TYM WIĘZIENIU-MORDERCA!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX