Wyznaczono datę pogrzebu Jacksona

Która to już kolei?

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Michael Jackson w końcu zostanie pochowany. Po wielu dyskusjach i kłótniach klanu Jacksonów, rodzina w końcu doszła do porozumienia. Ciało piosenkarza spocznie na cmentarzu Forest Lawn w Los Angeles 29 sierpnia, czyli w dzień 51 urodzin Jacko.

 

Joe Jackson, ojciec zmarłego artysty, zapowiedział, że ceremonia pogrzebowa będzie prywatna i nikt z zewnątrz nie będzie miał prawa w niej uczestniczyć. Jak na razie ciało Michaela zostało zamrożone i w tym stanie oczekuje na pochówek.

 

Ostateczne przyczyny śmierci piosenkarza wciąż nie są znane. Istnieje wiele hipotez, ale żadna nie potwierdziła się na 100%. Dochodzenie w tej sprawie trwa nadal.

 

Rodzina Jacksona pokłóciła się! O co?

Gdzie zostanie pochowany Jackson?

Zobacz występ Mini Michaela

Więcej o:
Komentarze (42)
Wyznaczono datę pogrzebu Jacksona
Zaloguj się
 • atena

  Oceniono 33 razy 31

  to już zaczyna być chore co oni robią z tym człowiekiem ... ile czasu można czekać z pochówkiem !!!!!!

 • kocica1

  Oceniono 27 razy 21

  Biedny!!!!!!!!! Za życia nie miał spokoju i nawet po śmierci też nie może mieć spokoju i nie może spokojnie spoczywać!!!!!!!!!!!! I Love You Forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • katty37

  Oceniono 20 razy 20

  w urodziny ??!!
  ja bym nie chciała być pochowana w urodziny.. :/

 • olenka2611

  Oceniono 19 razy 15

  W sumie katty37 ma racje... zawsze to był radosny dzień Michaela i jego dzieciaczków... a teraz... Hehh... Niech już go lepiej pochowają. Biedny:(

 • lizkaath

  Oceniono 15 razy 13

  Michael ;(((((((( come back!! ;[

 • jagi

  Oceniono 13 razy 11

  do joasi15;ponieważ zbliża się koniec wakacji,proponuję Ci weź elementarz i powtórz literki,bo znów nie zdasz do drugiej klasy,a komputerek zostaw mamusi i tatusiowi,ok?

 • jagi

  Oceniono 12 razy 10

  Ja realistka,powoli poddaję się nastrojom fanów -niedowiarków i zaczynam wątpić w śmierć Michaela,jednak wiadomość o pochówku,podana była przez Polskie Radio,to mnie otrzeźwiło,niestety!Jadźka,lady_ di i inni,jak bardzo chciałabym,żebyście miały rację!!!Jednak,ostatnie zdjęcia Michaela,świadczyły,że był w kiepskiej formie,przede wszystkim bardzo smutny,bardzo szczupły,nawet ubierał się,jakoś ponuro!Wciąż oglądam filmy i teledyski z Michaelem,odkrywam Go na nowo,to był naprawdę bardzo ciepły mężczyzna!!!Szacunek,jaki okazywał swoim fanom,w zderzeniu z Madonną,ach,szkoda mi jej wielbicieli!A Michael,jeżeli jest po drugiej stronie,....to widzi,że Jego praca,mądre testy,skromność,..trafiły do nas,pomimo,iż wielu ludzi pracowało nad ty,ażeby było inaczej,..to Jego wielki sukces,którego już nikt nie powtórzy!!!Nie będzie drugiego Jana Pawła II i nie będzie drugiego Michaela!!!Obydwaj trafiali do naszych serc i obydwu bardzo kocham!

 • plepla

  Oceniono 13 razy 9

  Czy to taki problem pochować człowieka? Co oni wyrabiają!!!

 • ladyzgaga

  Oceniono 10 razy 8

  Ojciec nigdy nie kochał Jacka. Niech on przestanie się najlepiej pokazywać, ponieważ myślę, że to on mógł maczać palce w śmierci swojego syna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX