Rzeźba Jolie karmiącej dzieci, zobacz

Stanie w przestrzeni Mainsite Contemporary Art w Norman w stanie Oklahoma.
Rzeźba karmiącej Jolie Daniel Edwards stworzył rzeźbę Andeliny Jolie podczas karmienia piersią Rzeźbiarz Daniel Edwards stworzył rzeźbę Angeliny Jolie podczas karmienia piersią. Rzeźba stanie w Mainsite Contemporary Art w Norman w stanie Oklahoma. Artyści czerpiący inspirację ze zjawisk popkultury mają duże pole do popisu. Tym razem na warsztat pracy twórczej trafiła Angelina Jolie. Jej wizerunek wykorzystał Daniel Edwards. Rzeźbiarz lubi w swoich pracach wykorzystywać celebrytów. Stworzył rzeźbę Britney Spears rodzącej dziecko, czy pierwszej kupy Suri Cruise. Edwards w najnowszej pracy, która stanie w Mainsite Contemporary Art w Norman w stanie Oklahoma przedstawił Angie jako matkę karmiącą dwójkę dzieci na raz. Aktorka jest przedstawiona jako wzorzec matki, kobiety dającej pokarm dzieciom. Artysta zainspirował się prywatnym zdjęciem autorstwa Brada Pitta, które trafiło na okładkę "W Magazine". Widać na nim uśmiechnięta Angelinę i rączkę jednego z bliźniaków, który ssie pierś. Rzeźba jest naturalnej wielkości.

Artyści czerpiący inspirację ze zjawisk popkultury mają duże pole do popisu. Tym razem na warsztat pracy twórczej trafiła Angelina Jolie. Jej wizerunek wykorzystał Daniel Edwards. Rzeźbiarz lubi w swoich pracach wykorzystywać celebrytów. Stworzył rzeźbę Britney Spears rodzącej dziecko, czy pierwszej kupy Suri Cruise.

 

Edwards w najnowszej pracy, która stanie w Mainsite Contemporary Art w Norman w stanie Oklahoma przedstawił Angie jako matkę karmiącą dwójkę dzieci na raz. Aktorka jest przedstawiona jako wzorzec matki, kobiety dającej pokarm dzieciom.

 

 

 

Artysta zainspirował się prywatnym zdjęciem autorstwa Brada Pitta, które trafiło na okładkę "W Magazine". Widać na nim uśmiechnięta Angelinę i rączkę jednego z bliźniaków, który ssie pierś.

 

Rzeźba jest naturalnej wielkości. Co myślicie o tego typu twórczości?