"Mam talent" zostanie skontrolowane!

Brytyjski rząd przyjrzy się udziałowi nieletnich w programach rozrywkowych po tym, jak w 10-latka załamała się w półfinale programu "Mam talent".
Skontrolują "Mam talent"! Brytyjski rząd przyjrzy się udziałowi nieletnich w programach rozrywkowych Brytyjski rząd postanowił skontrolować programy rozrywkowe po tym, jak 10-letnia Hollie Steel załamała się na scenie w półfinałowym występie w "Mam talent" We wszystkich edycjach programu "Mam talent", zarówno zagranicznych, jak i polskiej, pojawiają się dzieci. Niedawno trwała w Polsce dyskusja dotycząca konkurowania małoletnich z dorosłymi. Udziałowi nieletnich w programach rozrywkowych typu "Mam talent" postanowił przyjrzeć się brytyjski rząd, które chce zapewnić dzieciom odpowiednią ochronę. Związki zawodowe artystów określiły tego typu programy jako wyzyskujące i często poniżające bezbronnych ludzi. Wzburzenie we Wielkiej Brytanii nastąpiło po występie 10-letniej Hollie Steel, która w trakcie półfinału programu załamała się na scenie - stres sprawił, że dziewczynka rozpłakała się i jej występ został przerwany.

We wszystkich edycjach programu "Mam talent", zarówno zagranicznych jak i polskiej, pojawiają się dzieci. Niedawno trwała w Polsce dyskusja dotycząca konkurowania małoletnich z dorosłymi.

 

Udziałowi nieletnich w programach rozrywkowych typu "Mam talent" postanowił przyjrzeć się brytyjski rząd, które chce zapewnić dzieciom odpowiednią ochronę. Związki zawodowe artystów określiły tego typu programy jako wyzyskujące i często poniżające bezbronnych ludzi.  

 

Wzburzenie we Wielkiej Brytanii nastąpiło po występie 10-letniej Hollie Steel, która w trakcie półfinału programu załamała się na scenie - stres sprawił, że dziewczynka rozpłakała się i jej występ został przerwany.

 

 
 
 
Czy w Polsce też jakieś dziecko musi zestresować się aż tak bardzo, by ktoś zainteresował się sprawą?