Eminem opublikuje nagie zdjęcia Carey

W odpowiedzi na jej teledysk nagrał piosenkę. Wśród określeń Mariah przewija się jedno "dz**ka"
Eminem straszy Carey Eminem odpowiedział na teledysk Mariah Carey nowym kawałkiem Eminem odpowiedział na teledysk Mariah Carey nowym kawałkiem. Raper straszy, że opublikuje nagie zdjęcia piosenkarki i wiadomości, które zostawiła mu na poczcie Choć "związek" Eminema i Mariah Carey, był zaledwie krótkim romansem w 2001 roku to jego echa odbijają się do dzisiaj. Raper kilkakrotnie publicznie poniżał piosenkarkę, wyśmiewając jej nachalność. Gwiazda długo nie reagowała na zaczepki. Dopiero niedawno, w teledysku Mariah wystąpiła przebrana za mężczyzna parodiując rapera. Eminem poczuł się urażony tym atakiem. Nagrał piosenkę "Warning" w którym ostrzega Carey, przed wdawaniem się w pojedynek z nim, bo może tego pożałować. "Warning" okraszone jest odpowiednią ilością przekleństw i porównań dostaje się nawet mężowi Carey Nickowi Canonowi. Em straszy, że opublikuje nagie zdjęcia piosenkarki, oraz wiadomości, które pozostawiła mu na poczcie głosowej. "Zdissowałem ciebie pierwszy, tylko dlatego, że zaprzeczałaś naszej znajomości...suko zamknij się zanim opublikuje wszystkie rozmowy telefonicznie, kiedy dzwoniłaś do mojego domu. Ile razy do mnie latałaś? Wciąż próbuję policzyć. Lepiej zamknij swoją kłamliwą gębę, zanim dowie się Nick" - to fragment piosenki "Warning". To bardziej cenzuralne linijki Eminema. Mariah najczęściej nazywana jest "dz**ką" i "szmatą".

Choć "związek"Eminema i Mariah Carey, był zaledwie krótkim romansem w 2001 roku to jego echa odbijają się do dzisiaj. Raper kilkakrotnie publicznie poniżał piosenkarkę, wyśmiewając jej nachalność. Gwiazda długo nie reagowała na zaczepki.

 

Dopiero niedawno, w teledysku Mariah wystąpiła przebrana za mężczyzna parodiując rapera. Eminem poczuł się urażony tym atakiem. Nagrał piosenkę "Warning" (poniżej możecie posłuchać "utworu") w którym ostrzega Carey, przed wdawaniem się w pojedynek z nim, bo może tego pożałować.

 

"Warning" okraszone jest odpowiednią ilością przekleństw i porównań dostaje się nawet mężowi CareyNickowi Canonowi. Em straszy, że opublikuje nagie zdjęcia piosenkarki, oraz wiadomości, które pozostawiła mu na poczcie głosowej. 

 

Zdissowałem ciebie pierwszy, tylko dlatego, że zaprzeczałaś naszej znajomości...
suko zamknij się zanim opublikuje wszystkie rozmowy telefonicznie, kiedy dzwoniłaś do mojego domu. Ile razy do mnie latałaś? Wciąż próbuję policzyć. Lepiej zamknij swoją kłamliwą gębę, zanim dowie się Nick. (fragment "Warning")

 

To bardziej cenzuralne linijki Eminema. Mariah najczęściej nazywana jest "dz**ką" i "szmatą".

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (27)
Eminem opublikuje nagie zdjęcia Carey
Zaloguj się
 • motoholiczka.pl

  Oceniono 47 razy 29

  Może i Eminem nie ma tych zdjęć,ale niech trochę utrze Mariah nosa bo aż taką DIVĄ to ona nie jest ... są o wiele lepsze piosenkarki z fajniejsza barwą głosu i jakoś ich się nikt nie czepia

 • millesa

  Oceniono 47 razy 29

  .. w sumie ma chłopak rację.. Mariah sama to zaczęła... bo co? bo ma urażoną dumę.. ? Latała za nim jak kretynka.. a teraz po latach, chce pokazać kto tu rządzi..? Ja nie wiem.... fakt to przegięcie, że on tak na nią klnie.. ale widocznie ma powody.. ^^ jak się za niego brała to mogła pomyśleć trochę.. przecież to raper.. takiego trudno przegadać.. Więc po co się mścić.. skoro on się świetnie obroni i jeszcze zrówna ją z błotem.. ?

 • paula_mjfan

  Oceniono 34 razy 26

  oj Eminem umie pocisnąć więc na miejscu Carey nie narzucałabym sie tylko pokazala klase i olała ... ;]

 • rachel21

  Oceniono 32 razy 20

  ale lipa sie tak publicznie oczerniac..

 • yamato

  Oceniono 49 razy 19

  Ale z tej Carey jest szmata, nie lubię jej- potrafi tylko sypiać z bogatymi facetami i się stroić. Zrobiła by w końcu pożytek ze swego głosu(bo mimo wszystko uważam że ma talent) i nagrała jakis fajny kawałek:]

 • mooras

  Oceniono 22 razy 16

  buhahaha... mariah carey naturalna , przeciez ona cala z plastiku jest .nawet plomby ma .ona nie wiele lepsza od dody po prostu miala lepszego doktorka od operacji i w lepszym kraju zyje , bo tam ktos nagra paree piosenek , przespi sie z paroma bogaczami i juz super gwiazda. pewnie w ch uj minusow dostane ale to nie powod dla ktorego mialbym nie wyrazac opinii.

 • sferyczna

  Oceniono 17 razy 11

  prawdziwa sztuka bierze się z życia , powiadają

 • krytyczna

  Oceniono 42 razy 10

  Em wymiata ! dobrze jej...

 • nikia

  Oceniono 34 razy 10

  i bardzo dobrze ;)nie lubię Carey. niech zamieści te rozmowy. pewnie będą ciekawe... kocham Ema

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX