Dziewczyna Clooneya w niegrzecznej roli, zobacz więcej

Elisabetta zagrała w filmie "Virgin territory" u boku Mishy Barton i Haydena Christiensena.
Niegrzeczna zakonnica Dziewczyna Clooneya zagrała w filmie "Virgin territory". Dziewczyna Clooneya Elisabetta Canalis nie jest niewiniątkiem. W filmie "Virgin Territory" znanym w Polsce jako "Dekameron", zagrała rozwiązłą zakonnicę. Dziewczyna Clooneya nr X (ciężko się doliczyć która) Elisabetta Canalis nie jest niewiniątkiem. W filmie "Virgin Territory" znanym w Polsce jako "Dekameron", zagrała rozwiązłą zakonnicę. W filmie obnaża piersi przed jednym z bohaterów. Rola Elisabetty nie jest może popisem aktorskich umiejętności, ale zapada w pamięć. W filmie Canalis gra obok Mishy Barton i Haydena Christiensena. Film jest luźno oparty na "Dekameronie" Giovanniego Boccaccia. Przedstawia historię 10 młodych mieszkańców Florencji, którzy chronią się przed zarazą na wsi. Czas umilają sobie opowieściami. "Virgni Territory" koncentruje się wokół wątków gier i zabaw miłosnych. George poznał Elisabettę w Rzymie. Para szybko przeniosła się do rezydencji aktora nad Jeziorem Como.

Dziewczyna Clooneya nr. X (ciężko doliczyć która) Elisabetta Canalis nie jest niewiniątkiem. W filmie "Virgin Territory" znanym w Polsce jako "Dekameron", zagrała rozwiązłą zakonnicę.

 

Na zdjęciach możecie zobaczyć kadry z filmu, gdy obnaża piersi przed jednym z bohaterów. Rola nie jest może popisem aktorskich umiejętności, ale zapada w pamięć.

 

 

 

W filmie obok Canalis gra obo Mishy Barton i Haydena Christiensena. Film jest luźno oparty na "Dekameronie" Giovanniego Boccaccia. Przedstawia historię 10 młodych mieszkańców Florencji, którzy chronią się przed zarazą na wsi. Czas umilają sobie opowieściami. "Virgni Territory" koncentruje się wokół wątków gier i zabaw miłosnych. 

 

George poznał Elisabettę w Rzymie. Para szybko przeniosła się do rezydencji aktora nad Jeziorem Como.

Więcej o:
Komentarze (4)
Dziewczyna Clooneya w niegrzecznej roli, zobacz więcej
Zaloguj się
 • insejn

  Oceniono 67 razy 23

  bardzo atrakcyjna pani, brawa dla George'a

 • gatta66

  Oceniono 38 razy 16

  To jest bardzo piękna kobieta, a najważniejsze, ze wcale nie przypomina z ryja ku...szona, jak to teraz w modzie.

 • delicja

  Oceniono 38 razy -18

  Wszystkie zakonnice to ku... księżowskie! Wszyscy księża to ku...szony, albo pedofile. NIE BÓJCIE SIĘ PRAWDY!!!

 • ada0309

  Oceniono 98 razy -34

  zal

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX