Joe Jackson potwierdził: "Omer Bhatti jest synem Michaela!"

Chłopak twierdzi inaczej...

Od kilku tygodni media zastanawiały się, czy obecny podczas ceremonii pogrzebowej Michaela Jacksona 25-letni Omer Bhatti jest nieznanym dotąd dzieckiem gwiazdora. Do tej pory chłopak utrzymywał, że Michael wcale nie był jego ojcem. Twierdził, że kiedy miał 12 lat, jego rodzice poznali Króla Popu na wakacjach w Norwegii. Matka Omera została później nianią dzieci Jacksona, a ojciec szoferem.

 

Innego zdania jest jednak ojciec Michaela - Joe Jackson. W ostatnim wywiadów przyznał on, że Omer jest jego wnukiem, a o jego istnieniu wiedział od dawna. Mężczyzna zapewnił też, że chłopak został już odpowiednio przyjęty do rodziny.

 

Możliwe, że Omer zwyczajnie oszukiwał media, by te dały mu spokój. Ale komu tak naprawdę tu wierzyć?

Więcej o:
Komentarze (39)
Joe Jackson potwierdził: "Omer Bhatti jest synem Michaela!"
Zaloguj się
 • melody132

  Oceniono 34 razy 34

  dobre pytanie komu wierzyć? ale moim zdaniem Joe coś znowu kombinuje żeby zarobić kase;/

 • agness1

  Oceniono 30 razy 30

  stary Joe ma źle z głową

 • maaarta1996

  Oceniono 28 razy 28

  ja tam wierze temu Omerowi...Joe-mu wierzyć?nieee ten koleś ma całkowity zachwiał kasy we łbie i tylko na tym mu tak naprawdę zależy :(:(

 • kobitka71

  Oceniono 27 razy 27

  Omer twierdzi,że Michael wcale nie był jego ojcem,a ten stary ropuch wie lepiej??? A co był prześcieradłem w łóżku Michaela??? Skoro Omer tak mówi,to ma racje.. A ten dziad chciałby pewnie,zeby okazał się synem Michaela,bo znowu zarabiałby kase na nim! Chłopak już dorosły.. dużo potrafi,to kasa poleci co?! Stary zgred i tyle! Nienawidze tego przebrzydłego dziada! Za dużo krzywdy Michaela w tym wszystkim..

 • antydoda

  Oceniono 25 razy 25

  melody132 dokładnie. Stary chciałby, żeby Omer był synem Michaela, w ten sposób zarobiłby ile kasy na tańcu, śpiewu. Jemu tylko kasa się liczy.

 • wolna00ewelinka

  Oceniono 18 razy 16

  a wy zmieniacie zdanie co 5 minut! najpierw piszecie, że chłopak powiedział, iż jest synem Michaela i dlatego poddał się testom DNA, a 5 dni później piszecie, że od początku się wypierał wszelkiego pokrewieństwa z rodziną Jacksonów! powtarzacie wszystko po innych portalach!

 • fankamj13

  Oceniono 21 razy 15

  Ten ojciec Michaeka pezwsadza. Przecież Omer wie lepiej czyim jest synem. Joe Jacksonowi zależy tylko na forsie bo przecież chłopak ma wielkie umjejętności. Omer umie nieżle tańczyć i śpiewać i napewno Joe wykorzytstał by Omera jako kolejną maszynkę do robienia pieniędzy. Dobrze że ma on 25 lat,zdąrzył przeżyć normalne dzieciństwo. Gdyby miał może z 10 lat Joe znisczył by mu psychikę jak Michaelowi. Te ojciec Mike leci tylko na kase i nic więcej się dla niego nie liczy. Nikt więcej do czego Joe jest jeszcze zdolny. Jqk się uprze to może jeszcze zwałszować wyniki testów DNA za łapówkę. On zrobi przecież wszystko dla kasy!

 • caaroline

  Oceniono 16 razy 14

  Joe Jackson dalej zrobi wszystko, żeby tylko mieć kase. Jakoś ten pan nie był wiarygodny dotąd..

 • lizkaath

  Oceniono 18 razy 12

  to nie jest jego syn!! Michael kochał dzieci i na pewno nie ukrywałby syna!!!! poza tym, gdyby ten chłopak wiedział że jest synem Michaela, nie zgodziłby sie na testy DNA zeby udowodnic ze nie jest jego synem!! ludzie pomyslcie troche! a ojciec Michaela chce tylko rozgłosu.. zreszta to wszystko podejrzewam bylo zmyslone.. i ojciec Michaela nic takiego nie powiedział! ^^ ale to na pewno nie jego syn.. nie wierze w to bo Michael nigdy by tego nie ukrywał bo otwarcie mowil ze chcialby miec wiecej dzieci!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX