5 najgłupszych plotek showbiznesu

Molestowanie seksualne gryzoni, rytuały voodoo przeciw Spielbergowi, nasienie z zaświatów, adopcja chińskich bliźniaków i zmartwychwstanie aktora z serialu dla nastolatków w roli antychrysta.
5 najgłupszych plotek Podobno plotka powtarzana 1000 razy staje się prawdą. Powstało wiele miejskich legend. Część z nich dotknęła bezpośrednio gwiazd. Pobuszowaliśmy w sieci i wybraliśmy 5 największych głupot o celebrytach. Podobno plotka powtarzana 1000 razy staje się prawdą. Tak przynajmniej brzmi stara mądrość. W ten sposób powstało wiele miejskich legend. Część z nich dotknęła bezpośrednio gwiazd. Przeszukaliśmy archiwa, pobuszowaliśmy w sieci i wybraliśmy 5 największych głupot o celebrytach. 1. Magazyn "Vanity Fair" doniósł, że W 2000 roku w Szwajcarii Michael Jackson spotkał się z czarownikiem. Piosenkarz wręczył mu listę 25 nazwisk, które się mu naraziły (był na niej m.in. Steven Spielberg i David Geffen). W trakcie rytuału "Jacko" musiał wykąpać się we krwi. Dodatkowo dokonano ofiary z 42 krów. W tym celu Michael przelał na konto mistrza voodoo Baby 150 tys. dolarów. 2. Marilyn Manson to Paul Pfeiffer z "Cudownych lat". Jeśli jeszcze do tej pory wierzyliście, to musimy was rozczarować. Manson nie zmienił się z gapiowatego bohatera serialu w najmroczniejszą postać showbiznesu. 3. Według brytyjskiego tabloidu "News of the world" Britney Spears planowała adopcję bliźniaków z Chin. Miało to pomóc jej w dojściu do siebie po utracie praw do opieki nad własnymi dziećmi. W tym samym "artykule" dziennikarze dowodzili, że piosenkarka planuje własny pogrzeb. 4. Tom Cruise użył spermy twórcy scjentologów aby zapłodnić Katie Holmes. Napisał Andre Morton w swojej książce "Tom Cruise. nieautoryzowana biografia". Wiemy co prawda, że Tom czasem zachowuje się jak osoba niespełna rozumu, ale w to nie jesteśmy w stanie uwierzyć. 5. Richard Gere zadowalał się seksualnie przy użyciu gryzonia. Ta historia nie jest śmieszna. Jej twórcą musiała być osoba chora psychicznie. Współczujemy Richardowi, że stal się ofiarą tak okrutnej plotki. Jednak jak można przeczytać w Internecie, podobne makabreski są popularne w USA.
Zobacz rankingi: Najmniej seksowne kobiety świata, Najwięksi imprezowicze showbiznesu, Najlepsze prezenterki w polskim showbizie

 

Plotka powtarzana 1000 razy staje się prawdą. Tak przynajmniej brzmi stara mądrość. W ten sposób powstało wiele miejskich legend. Część z nich dotknęła bezpośrednio gwiazd. Przeszukaliśmy archiwa, pobuszowaliśmy w sieci i wybraliśmy 5 największych głupot o celebrytach. Włos się jeży na głowach od poziomu absurdu i fantazji niektórych informacji na które natrafiliśmy.

 

1. Michael Jackson odczyniał rytuały voodoo aby zaszkodzić Stevenowi Spielbergowi


Michael może spokojnie pretendować do tytułu osoby na której temat stworzono najwięcej niedorzecznych informacji. Wybraliśmy jedną, która jest gotowym scenariuszem na horror. Magazyn "Vanity Fair" doniósł, że W 2000 roku w Szwajcarii Jackson spotkał się z czarownikiem. Piosenkarz wręczył mu listę 25 nazwisk, które się mu naraziły (był na niej Steven Spielberg i David Geffen).

 

W trakcie rytuału "Jacko" musiał wykąpać się we krwi. Dodatkowo dokonano ofiary z 42 krów. W tym celu Michael przelał na konto mistrza voodoo Baby 150 tys. dolarów. Dla dziennikarza który, to wymyślił przyszykowaliśmy statuetkę fantasty roku. 

 

 

2. Marilyn Manson to Paul Pfeiffer z "Cudownych lat"

 


Niestety nie wiadomo, kto jest autorem tej kosmicznej rewelacji. Jednak kupiły ją tłumy, pasowała do pokręconego wizerunku artysty i jeszcze bardziej podkręcała jego biografię. O ile M.M. mógł się cieszyć z takiej darmowej reklamy i plotki, która pocztą pantoflową kilkakrotnie okrążyła świat, o tyle gorzej z Joshem Saviano. Całą sprawę potraktował jako żart, ale codziennie odbierał setki maili z pytaniem "Czy jesteś Marilynem Mansonem?".

 

Jeśli jeszcze do tej pory wierzyliście, to musimy was rozczarować. Manson nie zmienił się z gapiowatego bohatera serialu w najmroczniejszą postać showbiznesu.

 

 

3. Britney Spears planowała adoptować 6-letnie bliźniaki z Chin


Według brytyjskiego tabloida "News of the world"Britney planowała adopcję bliźniaków z Chin. Miało to pomóc jej w dojściu do siebie po utracie praw do opieki nad własnymi dziećmi. W tym samym "artykule" dziennikarze dowodzili, że piosenkarka planuje własny pogrzeb. Wydała 50 tysięcy dolarów, aby za jej życia przygotowano przebieg uroczystości.

 

W bliźniaki ktoś naiwny mógł uwierzyć (inspirując się Angeliną Jolie i Madonną). Jednak jeśli w jednym tekście czyta się o planach pogrzebowych i adopcji to poziom absurdu wzrasta powyżej granicy przyswajalności. Gratulujemy inwencji i doboru tematyk.

 

 

4. Tom Cruise użył spermy twórcy scjentologów aby zapłodnić Katie Holmes


Aby sprzedać biografię znanego artysty, bądź artystki trzeba w niej zamieścić nieznane dotąd fakty, najlepiej skandalizujące. Tym tropem poszedł Andre Morton  w swojej książce "Tom Cruise . nieautoryzowana biografia". Według jego informacji ojcem Suri nie jest aktor. Katie Holmes została zapłodniona przy użyciu spermy założyciela sekty scjentologów Rona Hubbarda. Tom jako gorliwy wyznawca udostępnił swoją żonę do eksperymentów.

 

Scjentolodzy wierzą, że duch ich założyciela powróci z podróży po galaktyce i odrodzi się w dziecku poczętym z jego nasienia. Wiemy co prawda, że Tom czasem zachowuje się jak osoba niespełna rozumu, ale w to nie jesteśmy w stanie uwierzyć.

 

 

5. Richard Gere zadowalał się seksualnie przy użyciu gryzonia


Ta historia nie jest śmieszna. Jej twórcą musiała być osoba chora psychicznie, nie mniej została podchwycona przez media. Przez chwilę Richard Gere musiał się czuć nieswojo. Oskarżono go o umieszczanie sobie w odbycie chomika. Miało to służyć spotęgowaniu doznań seksualnych. Na potrzeby tej i podobnych historii stworzono pojęcie gerbilling. Jego niedorzeczność w zasadzie wyklucza praktykę. Gryzonie mają ostre zęby i pazury.

 

Według legendy Gere miał być przywieziony do szpitala w Los Angeles, gdzie usunięto mu nieżywe zwierzę z odbytu. Współczujemy Richardowi, że stal się ofiarą tak okrutnej plotki. Jednak jak można przeczytać w Internecie, podobne makabreski są popularne w USA. Raz na jakiś czas dotykają znane osoby, pech aktora polegał na tym, że był najsłynniejszy wśród ofiar tego okrutnego "żartu".

 

 

Wszystkie te plotki są miejskimi legendami, które dzięki chwytliwości zaczęły żyć własnym życiem. W niektórych zakątkach świata pewnie jeszcze w niektóre z nich wierzą ludzie. 

 

Zagłosuj w sondzie na najgłupszą plotkę:

Która plotka jest najgłupsza?
Więcej o:
Komentarze (32)
5 najgłupszych plotek showbiznesu
Zaloguj się
 • hayden

  Oceniono 34 razy 26

  mwaahah . ;D
  Ejj , ale dziennikarze muszą mieć wyobraźnie. ; pp

 • kocica1

  Oceniono 42 razy 24

  Niech media na całym świecie przestaną takie głupoty i kłamstwa pisać!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • laska007

  Oceniono 29 razy 21

  Chomik w tyłku.....ja nie mogę buhahahaha xDxDxD

 • noltee

  Oceniono 36 razy 20

  5 najgłupszych plotek showbiznesu... przytacza bezapelacyjnie najgłupszy portal plotkarski :)

 • xxjulkaxx

  Oceniono 40 razy 18

  Najgorsza jest ta 5!
  fuu... ale czy ktos w to wogóle uwierzył ;/
  Zgadzam się z katarzynkaj... biedny Michael kiedy mu wreszcie dadzą spokój ???

 • mk

  Oceniono 26 razy 18

  Przynajmniej wiemy, że w XXI wieku, ludzie mają jeszcze wyobraźnię ;D haha..

 • ze

  Oceniono 39 razy 17

  Ja też mam mam informacje ! NEWS DNIA . Jola Rutowicz została porwana przez kosmitów. Niestety, fani UFO nie doczekają się odwiedziń pozaziemskiej cywilizacji , pozieważ ta uległą destrukcji , gdy tylko Jolka otworzyła usta na planecie Ubla Ublalal Hetro III. mózgi im eksplodowały. Przetrwały tylko pozaziemskie chomiki , z którymi Jola zostałą uwięziona 8 godzin na planecie Ubla Ublalala Hetro III. Potem wróciła na Ziemię, nikt nie wie jak , ale dziewczyna ma potencjał !

 • antydoda

  Oceniono 26 razy 16

  Najgłupszy jest ten ostatni

 • agata_953

  Oceniono 22 razy 14

  Najlepsza z MJ, że niby te krowy, i kapiel w krwi...niektórzy to mają fantazje ; )

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX