Orlando poświęca się dla dziewczyny

Orlando nie będzie już piratem. Chce spędzać więcej czasu z Mirandą Kerr, dziwicie się mu?
Poświęca się dla związku Orlando Bloom nie będzie już piratem. Chce spędzać więcej czasu z Mirandą Kerr. Orlando Bloom nie ma już zamiaru Willa Turnera w "Piratach z Karaibów". Nie chce być kojarzony z jedną rolą. Chciałby też więcej czasu poświęcić Mirandzie Kerr Zła wiadomość dla wszystkich fanek Orlando Blooma i miłośniczek serii "Piraci z Karaibów". Aktor nie ma zamiaru grać Willa Turnera. Boi się, że ludzie będą go kojarzyć z tą jedną rolą. Rezygnuje, choć dużo przyjemności sprawia mu zabawa w piratów. Drugi, według nas poważniejszy, powód rezygnacji z pracy nad kolejnymi piratami to Miranda Kerr. Aktor chce więcej czasu poświęcać swojej dziewczynie. Patrząc na wdzięki modelki Victoria's Secret nie można się dziwić Bloomowi , że woli poleżeć z nią niż latać po planie ze szpadą. Producenci nie boją się odejścia Orlando i jest im nawet na rękę. W kolejnej części chcą się skoncentrować na przygodach kapitana Jacka Sprarrow (Johnny Depp), który jest bardziej wyrazistą postacią.

Zła wiadomość dla wszystkich fanek Orlando Blooma i miłośniczek serii "Piraci z Karaibów". Aktor nie ma zamiaru grać Willa Turnera. Boi się, że ludzie będą go kojarzyć z tą jedną rolą. Rezygnuje, choć dużo przyjemności sprawia mu zabawa w piratów.Drugi, według nas poważniejszy, powód rezygnacji z pracy nad kolejnymi piratami to Miranda Kerr. Aktor chce więcej czasu poświęcać swojej dziewczynie. Patrząc na wdzięki modelki Victoria's Secret nie można się dziwić Bloomowi , że woli poleżeć z nią niż latać po planie ze szpadą.

 

 PR PHOTOS

 

Producenci nie boją się odejścia Orlando i jest im nawet na rękę. W kolejnej części chcą się skoncentrować na przygodach kapitana Jacka Sprarrow (Johnny Depp), który jest bardziej wyrazistą postacią.Dziwicie się decyzji Orlando? Plotek nie, zobaczcie galerię z pokazu bielizny z Mirandą w roli głównej.

Więcej o:
Komentarze (4)
Orlando poświęca się dla dziewczyny
Zaloguj się
 • twilight

  Oceniono 8 razy 8

  szkodaa....

 • patii128

  Oceniono 9 razy 7

  odrazu lepiej wyglada jak sie scioł ....

 • raison

  Oceniono 18 razy -6

  Boi się co ludzie o nim pomyślą, co za pierdoła. I dobrze kur*a że go nie będzie! Jack Sparrow jest nie do przebicia, on wystarczy! Po co nam jakiś laluś.

 • noltee

  Oceniono 16 razy -12

  MegaDupek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX