Orlando poświęca się dla dziewczyny

Orlando nie będzie już piratem. Chce spędzać więcej czasu z Mirandą Kerr, dziwicie się mu?
Poświęca się dla związku Orlando Bloom nie będzie już piratem. Chce spędzać więcej czasu z Mirandą Kerr. Orlando Bloom nie ma już zamiaru Willa Turnera w "Piratach z Karaibów". Nie chce być kojarzony z jedną rolą. Chciałby też więcej czasu poświęcić Mirandzie Kerr Zła wiadomość dla wszystkich fanek Orlando Blooma i miłośniczek serii "Piraci z Karaibów". Aktor nie ma zamiaru grać Willa Turnera. Boi się, że ludzie będą go kojarzyć z tą jedną rolą. Rezygnuje, choć dużo przyjemności sprawia mu zabawa w piratów. Drugi, według nas poważniejszy, powód rezygnacji z pracy nad kolejnymi piratami to Miranda Kerr. Aktor chce więcej czasu poświęcać swojej dziewczynie. Patrząc na wdzięki modelki Victoria's Secret nie można się dziwić Bloomowi , że woli poleżeć z nią niż latać po planie ze szpadą. Producenci nie boją się odejścia Orlando i jest im nawet na rękę. W kolejnej części chcą się skoncentrować na przygodach kapitana Jacka Sprarrow (Johnny Depp), który jest bardziej wyrazistą postacią.

Zła wiadomość dla wszystkich fanek Orlando Blooma i miłośniczek serii "Piraci z Karaibów". Aktor nie ma zamiaru grać Willa Turnera. Boi się, że ludzie będą go kojarzyć z tą jedną rolą. Rezygnuje, choć dużo przyjemności sprawia mu zabawa w piratów.Drugi, według nas poważniejszy, powód rezygnacji z pracy nad kolejnymi piratami to Miranda Kerr. Aktor chce więcej czasu poświęcać swojej dziewczynie. Patrząc na wdzięki modelki Victoria's Secret nie można się dziwić Bloomowi , że woli poleżeć z nią niż latać po planie ze szpadą.

 

 PR PHOTOS

 

Producenci nie boją się odejścia Orlando i jest im nawet na rękę. W kolejnej części chcą się skoncentrować na przygodach kapitana Jacka Sprarrow (Johnny Depp), który jest bardziej wyrazistą postacią.Dziwicie się decyzji Orlando? Plotek nie, zobaczcie galerię z pokazu bielizny z Mirandą w roli głównej.