Jackson miał sekretnego syna ZDJĘCIA

Siedział na pogrzebie razem z rodziną muzyka. Teraz czeka w LA na badania DNA.
Sekretny syn Jacksona Siedział na pogrzebie razem z rodziną muzyka. Teraz czeka w LA na badania DNA Michael Jackson miał sekretnego syna. Siedział na pogrzebie razem z rodziną muzyka. Teraz czeka w LA na badania DNA. Dzisiejsze wydanie "Daily Mail" odkryło tożsamość jednego z tajemniczych uczestników pogrzebu Michaela Jacksona (siedział wraz z rodziną w pierwszym rzędzie). Młodych chłopak, który nie ukrywał wzruszenia jest synem króla pop. Omer Bhatti ma 25 lat i odziedziczył po ojcu zdolności muzyczne. W wolnych chwilach zajmuje się rapowaniem. Omer pochodzi z Norwegii. Z informacji jakie ujawnił jeden z przyjaciół Michaela wynika, że jest owocem jednonocnej znajomości z norweską fanką. Jackson wiedział o jego istnieniu i często się z nim kontaktował. Początkowo dziennikarze zidentyfikowali go jako jedno z dzieci, którego talentem zachwycał się Michael. Dopiero teraz wyszło na jaw kim jest. Omer przebywa w LA gdzie czeka na testy DNA. Według reporterów widać fizyczne podobieństwo miedzy nim a najmłodszym synem Michaela zwanym "Blanket". Jeśli wiadomość okaże się prawdziwa, Omer będzie najstarszym dzieckiem Jacksona. Jak na razie ta historia przypomina legendy z cudownie ożywionymi członkami carskiego rodu Romanowów. Czekamy na więcej szczegółów, będziemy was informować na bierząco.

Dzisiejsze wydanie "Daily Mail" odkryło tożsamość jednego z tajemniczych uczestników pogrzebu Michaela Jacksona (siedział wraz z rodziną w pierwszym rzedzie). Młodych chłopak, który nie ukrywał wzruszenia jest synem króla pop. Omer Bhatti ma 25 lat i odziedziczył po ojcu zdolności muzyczne. W wolnych chwilach zajmuje się rapowaniem.

 

Omer pochodzi z Norwegii. Z informacji jakie ujawnił jeden z przyjaciół Michaela wynika, że jest owocem jednonocnej znajomości z norweską fanką. Jackson wiedział o jego istnieniu i często się z nim kontaktował.

 

 

Początkowo dziennikarze zidentyfikowali go jako jedno z dzieci, którego talentem zachwycał się Michael. Dopiero teraz wyszło na jaw kim jest. Omer przebywa w LA gdzie czeka na testy DNA.

 

Według reporterów widać fizyczne podobieństwo miedzy nim a najmłodszym synem Michaela zwanym "Blanket". Jeśli wiadomość okaże się prawdziwa, Omer będzie najstarszym dzieckiem Jacksona.

 

Jak na razie ta historia przypomina legendy z cudownie ożywionymi członkami carskiego rodu Romanowów. Czekamy na więcej szczegółów, będziemy was informować na bieżąco.

Więcej o:
Komentarze (85)
Jackson miał sekretnego syna ZDJĘCIA
Zaloguj się
 • jadzka

  Oceniono 33 razy 29

  BOZE ALE WY MIESZACIE WCZORAJ PISALISCIE ZE BYŁ BEZPŁODNY I NIEMIAŁ DZIECI A TERAZ NAGLE ZE MA SYNA!!TO JAK TO W KONCU ???MOIM ZDANIEM TO SCIEMA KOLES POPROSTU SOBIE COS WYMYSLIŁ BO JEST FANEM JACKO !!TYLE LAT ZYŁ I NIKT O NIM NIC NIE SŁYSZAŁ A JAK UMARŁ JACKSON TO NAGLE SYNALEK SIE ZNALAZŁ???WIDAC ZE CHCE DOSTAC KASE I KOMBINUJE!!TO JEST MOJE ZDANIE..

 • mk

  Oceniono 17 razy 17

  Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.. zresztą, teraz nagle ten Omer się odezwał? Hmm, kolejna hiena czyhająca na kasę.. żal ;/

 • claudia515

  Oceniono 30 razy 14

  No ładny tem Omer ale Michael był ładniejszy !! :) ;(

 • emi94xd

  Oceniono 13 razy 13

  hm nie wiem czy to jest prawda ;/
  teraz to po Jego śmierci mowic se mozna wiele ...;/
  On tylko wie jak bylo naprawde ;)

 • bellaswancullen

  Oceniono 20 razy 12

  Bez sensu. A co z tym, że wczoraj pisaliście, że Michael Jest bezpłodny?! Kompletna bzdura. Dlaczego przez te 25 lat się nie ujawnił? Poczekał do śmierci swojego niby ojca żeby zgarnąć kasę. Takie jest moje zdanie.

 • alice.c

  Oceniono 12 razy 12

  Jestem ciekawa ile jeszcze plotek powstanie na temat Michaela. Pewnie jest do Niego podobny ( a tak czasami się zdarza) i teraz wpadł na genialny plan, żeby wyciągnąć od mediów kasę.
  Zresztą inny materiał na Plotku, głosi że Michael był bezpłodny... Więc jakim cudem ma mieć syna z fanką?
  A jeśli to, że był bezpłodny to też bajka,to jakim cudem kochał się z FANKĄ, a dla własnych dzieci oodał spermę, aby zapłodnić Debbie? No błagam ;/

 • olga133

  Oceniono 14 razy 12

  niby podobny , ale jeszcze nic nie wiadomo ...

 • kaja23

  Oceniono 16 razy 12

  Blanket jest tak słodki że brak słów... najśliczniejsze dziecko wśród znanych..

 • magdalena7878

  Oceniono 13 razy 11

  Jak by tak sie przypatrzec to faktycznie to podobienstwo jest,ale sama nie wiem...moze jest synem a moze nie,to sie okaze jak zrobia mu testy dna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX