Jackson miał sekretnego syna ZDJĘCIA

Siedział na pogrzebie razem z rodziną muzyka. Teraz czeka w LA na badania DNA.
Sekretny syn Jacksona Siedział na pogrzebie razem z rodziną muzyka. Teraz czeka w LA na badania DNA Michael Jackson miał sekretnego syna. Siedział na pogrzebie razem z rodziną muzyka. Teraz czeka w LA na badania DNA. Dzisiejsze wydanie "Daily Mail" odkryło tożsamość jednego z tajemniczych uczestników pogrzebu Michaela Jacksona (siedział wraz z rodziną w pierwszym rzędzie). Młodych chłopak, który nie ukrywał wzruszenia jest synem króla pop. Omer Bhatti ma 25 lat i odziedziczył po ojcu zdolności muzyczne. W wolnych chwilach zajmuje się rapowaniem. Omer pochodzi z Norwegii. Z informacji jakie ujawnił jeden z przyjaciół Michaela wynika, że jest owocem jednonocnej znajomości z norweską fanką. Jackson wiedział o jego istnieniu i często się z nim kontaktował. Początkowo dziennikarze zidentyfikowali go jako jedno z dzieci, którego talentem zachwycał się Michael. Dopiero teraz wyszło na jaw kim jest. Omer przebywa w LA gdzie czeka na testy DNA. Według reporterów widać fizyczne podobieństwo miedzy nim a najmłodszym synem Michaela zwanym "Blanket". Jeśli wiadomość okaże się prawdziwa, Omer będzie najstarszym dzieckiem Jacksona. Jak na razie ta historia przypomina legendy z cudownie ożywionymi członkami carskiego rodu Romanowów. Czekamy na więcej szczegółów, będziemy was informować na bierząco.

Dzisiejsze wydanie "Daily Mail" odkryło tożsamość jednego z tajemniczych uczestników pogrzebu Michaela Jacksona (siedział wraz z rodziną w pierwszym rzedzie). Młodych chłopak, który nie ukrywał wzruszenia jest synem króla pop. Omer Bhatti ma 25 lat i odziedziczył po ojcu zdolności muzyczne. W wolnych chwilach zajmuje się rapowaniem.

 

Omer pochodzi z Norwegii. Z informacji jakie ujawnił jeden z przyjaciół Michaela wynika, że jest owocem jednonocnej znajomości z norweską fanką. Jackson wiedział o jego istnieniu i często się z nim kontaktował.

 

 

Początkowo dziennikarze zidentyfikowali go jako jedno z dzieci, którego talentem zachwycał się Michael. Dopiero teraz wyszło na jaw kim jest. Omer przebywa w LA gdzie czeka na testy DNA.

 

Według reporterów widać fizyczne podobieństwo miedzy nim a najmłodszym synem Michaela zwanym "Blanket". Jeśli wiadomość okaże się prawdziwa, Omer będzie najstarszym dzieckiem Jacksona.

 

Jak na razie ta historia przypomina legendy z cudownie ożywionymi członkami carskiego rodu Romanowów. Czekamy na więcej szczegółów, będziemy was informować na bieżąco.