Dzieci Jacksona leczą się u Świadków Jehowy

Mama Michaela Katherina, która opiekuje się Michaelem jr, Paris i Prince'm próbuje im pomóc w poradzeniu sobie z utratą ojca.

Dzieci Michaela nie radzą sobie ze śmiercią ojca. Opiekę nad Michaelem juniorem (zwanym Prince), Paris i Prince'm (zwanym Blanket) sprawuje ich babcia Katherina. Taka była decyzja Jacksona w jego testamencie.

 

Katherina próbuje zwrócić dzieci w kierunku boga, aby u niego szukały pocieszenie po stracie ojca. Babcia zabrała Michaela, Paris i Prince'a do Królestwa Świadków Jehowy. W kościele mają im pomóc w poradzeniu sobie ze śmiercią najbliższej osoby.

 

Przyjaciółka Jacksona i jego biografka Stacy Brown uważa, że Michael chciał aby jego dzieci zwróciły się do boga.

 

One potrzebują spokoju i oparcia w Bogu w tych ciężkich chwilach. Myślę, że to właśnie z tego powodu Michael wyznaczył swoją mamę na opiekunkę. Wiedział, że kontakt z "Biblią" będzie najlepszy dla nich. Kościół nie zmusza nikogo do przyjęcia chrztu, kiedy dzieci już podrosną same podejmą decyzję.

 

Brzmi to jak sekciarska pogadanka. Jednak najważniejsze aby zapewnić dzieciom spokój i możliwość normalnego funkcjonowania bez medialnego spektaklu.

 

 

Wojna o dzieci i majątek Michaela Jacksona

 

Więcej o: