Michael był bezpłodny przez ojca

W dzieciństwie kilka razy uderzył go silnie w krocze, powiedział, że jest mamisynkiem i nie potrzebuje jaj.
Te sensacyjne informacje ujawnił Paul Gohranson kochanek dermatologa dr Arnolda Kleina, który opiekował się Michaelem Jacksonem . W rozmowie z "National Enquier" zdradził wszystkie sekrety jakimi piosenkarz podzielił się ze swoim lekarzem. Jeśli jest to prawda to Joe Jackson był sadystą, a nie ojcem.

"Opowiedział mi, że Joe uderzył Micheala w kroczę kilkukrotnie. Po raz pierwszy, gdy Micheal był jeszcze dzieckiem. Joe krzyczał na niego i uderzył go w jądra. Później  sytuacja powtórzyła się gdy Micheal był starszy, Joe kopnął go w jądra z całej siły. Nazwał go mamisynkiem, który nie potrzebuje jaj".


W wyniku kopnięcia jądra Jacksona uległy deformacji. Micheal wierzył, że to przez to nie może mieć własnych dzieci.

Jackson wielokrotnie w wywiadach powtarzał, że w dzieciństwie był bity przez ojca. Relacja Gohransona przypomina opowieść o psychopacie, który znęca się nad własnymi dziećmi.

 

Jeśli historia okazałaby się prawdziwa Joe powinien trafić przed sąd i być przykładnie ukaranym za przemoc domową i sadyzm.  

Więcej o:
Komentarze (80)
Michael był bezpłodny przez ojca
Zaloguj się
 • izold04

  Oceniono 37 razy 31

  On jest potworem...wierzę,że to są jego dzieci...ale nawet gdby nie były to ważne,że Michael je kochał,troszczył się o nie....:(.

 • kobitka71

  Oceniono 39 razy 25

  W bezpłodność Michaela nie wierze.. Ma troje pięknych dzieciaczków i wierze,że są to jego dziecinki.. Jego ojciec jak można go nazwać ojcem,to potwór nie człowiek! Powinien zostać ukarany za krzywdy,które wyrządził Michaelowi i jego braciom.. To sadysta! Kilka dni po śmierci Michaela pokazano zdjęcia gdzie jest uśmiechnięty od ucha do ucha.. Czy tak zachowuje się człowiek,który stracił syna? Większość wielbicieli Michaela opłakuje do dziś.. :( Ojciec szybko się pocieszył.. Michael od dziecka był dla niego skarbonką do robienia pieniędzy.. Teraz zarabia na nim po smierci.. Ten człowiek nie ma sumienia.. Boże.. co za typ.. :(

 • fency

  Oceniono 33 razy 23

  omg. co za sadysta.

 • justi1119

  Oceniono 26 razy 22

  Boli najbardziej mnie to że ludzie zaczeli go doceniac po jego smierci,po mjego smierci wychodzi wszystko na jaw ;(
  R.I.P Michael Jackson- zawsze bedziesz tanczyc i spiewac w moim sercu .. [*]

 • agness1

  Oceniono 41 razy 21

  nie wierzę, że był bezpłodny! Dajcie mu spokój i uszanujcie Go nie tylko jako Gwiazdę ale przede wszystkim jako człowieka!

 • freeelove

  Oceniono 26 razy 20

  Michaela ojciec to debil !!!!!!!!!
  Biedny Jackson !!!!!!
  Kocham Michaela Jacksona ;*********

 • cholera

  Oceniono 35 razy 19

  Womitowac mi sie chce odkad pokazuja tak czesto zdjecia tego padalca - przeciez on wyglada jak pirania. Widzieliscie jak wygladaja piranie? dolna szczena wysunieta do przodu. A w tym przypadku jeszcze ten alfonsi wąsik. Czemu go ktos nie uspi? Bedzie spokoj. Czy ktos go bedzie zalowal? I dont think so.

 • magdalena7878

  Oceniono 28 razy 18

  Biedny michael.Takiego sadyste jak jego ojciec powinno sie ukarac i zamknac raz na zawsze i do konca zycia.

 • mjfanka

  Oceniono 20 razy 18

  tak teraz wszyscy ujawniają jego tajemnice i o nim piszą dajcie mu spokój

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX