Tatuaże gwiazd, który jest najbardziej obciachowy? SONDA

Robiąc tatuaż, część osób zapomina, że jest to ozdoba na całe życie i można sobie zrobić "pamiątkę".

Lato sprzyja odkrywaniu ciała, więc początkowo blade placki z czasem stają się coraz bardziej opalone aż uzyskają brązową barwę. To obnażanie ujawnia często skrywane, niechlubne pamiątki z przeszłości - tatuaże. Oczywiście tylko nieliczne można nazwać dziełami sztuki. Większość to mądrości życiowe, gwiazdki i aniołki. Część z nich należy jednak zakwalifikować i wrzucić do najgorszego worka "bohomazów".

 

Plotek stworzył listę kilku największych pomyłek wśród tatuaży gwiazd. Kilka wybitnych przypadków pominęliśmy, pastwienie się nad Amy Winehouse w rynsztoku nie ma sensu, a wyciąganie wpadek Pameli Anderson to zbytnia łatwizna, natomiast Michał Wiśniewski i jego maska byli przerabiani po wielokroć.

 

1. Radosław Majdan

Na pierwszym miejscu umieściliśmy Radosława Majdana, który pewnie pozostałby tylko barwną postacią wśród bramkarzy gdyby nie związek i małżeństwo z Dodą. Dzięki temu dołączył do grona celebrytów. Tatuaż z logiem Pogoni Szczecin nie jest jego chlubą w odróżnieniu od Indianina, który powstał z Dody (to legenda). Herb wygląda jak wypłowiała kalkomania.

 

 

 

2. Chris Brown

Od czasu pobicia Rihanny Chris Brown znalazł się na celowniku. Nie ma co wypominać mu damskiego boksu, lepiej pokazać jego świętą czaszkę rodem z Indiany Jones V. Tatuowanie szkieletów ma nawiązywać do tradycji pirackiej, ale po co aureola. Drugi minus za miejsce, dłoń z czaszką - strasznie to pretensjonalne, trąci zabawami z przedszkola i tatuażami z chrupek.

 

 

 

3. Melanie Griffith

Wśród gwiazd z najgłupszymi tatuażami znalazła się jedna kobieta. To co Melanii Griffith ma na ramieniu nie jest może najgorsze, jednak osoba do której się odnosi zasługuje na coś porządniejszego. Aktorka tatuażem chciała pokazać jak bardzo kocha swojego męża Antonio Banderasa (protoplastę typu macho). Uhonorowała go swojsko, w stylu a'la budka z piwem.

 

 

 

4. Mike Tyson

Tatuaże na twarzy zawsze wzbudzały najwięcej emocji i nie inaczej jest w przypadku Mike'a Tysona. Były bokserski mistrz świata wagi ciężkiej zażyczył sobie tribala. Tatuaż pokrył większą część lewej strony jego twarzy. Wygląda jeszcze groźniej, pytanie tylko po co, skoro i tak miał ksywę "bestia".

 

 

 

5. Olaf Lubaszenko

Zaczęliśmy od Polaka i na Polaku skończymy naszą wyliczankę. Do grona głupich tatuaży dopisaliśmy Olafa Lubaszenkę. Nie wiedzieliście, że ma tatuaż? To już wiecie. Na ramieniu wytatuował sobie postać Charliego Chaplina w jednej z najsłynniejszych póz w meloniku i z laseczką w dłoni. Hołd dla największego aktora kina niemego? Jeśli tak to lepiej gdyby Olaf nakręcił wreszcie śmieszną komedię, bo od czasu "Sztosu" pikuje w dół.

 

 

 

Macie jakieś swoje typy na najgłupsze tatuaże gwiazd? Dopisujcie je w komentarzach i zagłosujcie w naszej sondzie, wyniki już za tydzień.

 

Który z tatuaży jest najbardziej obciachowy
Więcej o:
Komentarze (23)
Tatuaże gwiazd, który jest najbardziej obciachowy? SONDA
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 28 razy 20

  Radzio z tym trójkątem na piersi i Dodą w przebraniu indiańskiego wodza bije wszystkich ;-)))

 • niskokaloryczna

  Oceniono 16 razy 14

  moim zdaniem Mike Tyson nie powinien pojawić się w tym zestawieniu. może i jego tatuaż jest w dość 'kontrowersyjnym' miejscu, ale na pewno nie jest obciachowy.

 • olga133

  Oceniono 11 razy 7

  Kat von D jest zajebista ,
  uwielbiam Ją ! < 3

 • darkprincess

  Oceniono 10 razy 6

  ja to tam koocham Kat von D. Reszta mnie nie obchodzi ;p

 • morje

  Oceniono 6 razy 6

  Zdecydowanie Majdana.

 • fcinter

  Oceniono 14 razy 6

  Tatuaż jest odzwierciedleniem tego co dla kogoś w życiu jest ważne, jest jakąś wartością. Dla Majdana była (i chyba nadal jest Pogoń) więc sobie wytatuował. Śmieszą mnie ludzie którzy najpierw robią tatuaż, jakieś tam węże lub inne buchomazy , a później dorabiają do tego ideologię.

 • krytyczna

  Oceniono 7 razy 5

  Radosław i jego tatuaże, zwłaszcza Dodunia przerobiona na Indianina - mam polew z niego ! ;P Tola ma obciachowy tatuarz..

 • fanfaronada

  Oceniono 15 razy 5

  Nie powinniście umieszczać tu tatuażu Olafa - jest naprawdę świetny. Poza tym cenię O.L. jako aktora. Czepianie się Melanie jest conajmniej żenujące. Tatuaż który symbolizuje miłość nie jest "obciachowy" w żadnej postaci! Każdy wyraża uczucia w inny sposób, a Plotek jest ostatnim śmieciowym portalem który ma prawo do ich wartościowania.

 • rottka

  Oceniono 6 razy 4

  chyba tak. Jak dla mnie jest jedną z najlepszych tatuażystek:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX