100 lat David, życie bez ciebie jest nudne

Dziś 57 urodziny niezapomnianego "Nieustraszonego", czy Mitcha Buchannona ze "Słonecznego Patrolu". Plotek składa hołd jego talentowi a szczególnie umiejętnościom wokalnym i tanecznym.

Plotki plotkami, ale weekend trzeba zacząć ciekawym akcentem. Plotek postanowił specjalnie wyróżnić dzisiejszego jubilata i podziękować mu za wszystkie hity, które mają działanie rozweselające.David Hasselhoff przez przyjaciół i fanów zwany "Hoff" skończył dziś 57 lat. Po jego twarzy trudno rozpoznać ilość lat, a to wszystko dzięki fantastycznym właściwościom regeneracyjnym jego skóry i wieloletniemu mumifikowanie jej za pomocą alkoholu. Początki jego kariery nie zapowiadały popularności, z którą równać może się tylko Chuck Norris .David dawno w tyle pozostawił bohaterów takich seriali jak "Airwolf" czy "MacGyver". Stało się tak z jednego powodu działał multibranżowo. Od początku postawił równolegle do kariery aktorskiej na piosenkarską. To dzięki płytom podczas długoletniej przerwy miedzy serialem "Nieustraszony" a "Słonecznym Patrol" nie dał o sobie zapomnieć fanom. Hit "Jump in my car" jest hymnem wszystkich prawdziwych podrywaczy.

 

 

 


Jego płyty cieszą się największą popularnością w germańskim kręgu kulturowym (Austria, Niemcy i Szwajcaria) choć ma także w Polsce ma wielu fanów.Kariery "Mitcha" nie załamały nawet filmiki ujawnione przez córki aktora. Widać na nich jak David, który dla wielu młodych telewidzów jest herosem i bohaterem, leży pijany i zmaga się hamburgerem (niestety ponosi porażkę). Hasselhoff odrodził się jako juror w programie "America's got talent" , gdzie ekspresja i swojski styl bycia wyróżniają go na tle pozostałych członków komisji.David wszystkiego najlepszego, jeśli chcecie złożyć mu życzenia odwiedźcie go na Twiterze . Specjalnie dla was przyszykowaliśmy najlepsze teledyski Hoffa:

 

David Hasselhoff "Jum in my car"

 

 
David Hasselhoff "Hooked on a feeling":
 
 
David Hasselhoff VS Burger