100 lat David, życie bez ciebie jest nudne

Dziś 57 urodziny niezapomnianego "Nieustraszonego", czy Mitcha Buchannona ze "Słonecznego Patrolu". Plotek składa hołd jego talentowi a szczególnie umiejętnościom wokalnym i tanecznym.

Plotki plotkami, ale weekend trzeba zacząć ciekawym akcentem. Plotek postanowił specjalnie wyróżnić dzisiejszego jubilata i podziękować mu za wszystkie hity, które mają działanie rozweselające.David Hasselhoff przez przyjaciół i fanów zwany "Hoff" skończył dziś 57 lat. Po jego twarzy trudno rozpoznać ilość lat, a to wszystko dzięki fantastycznym właściwościom regeneracyjnym jego skóry i wieloletniemu mumifikowanie jej za pomocą alkoholu. Początki jego kariery nie zapowiadały popularności, z którą równać może się tylko Chuck Norris .David dawno w tyle pozostawił bohaterów takich seriali jak "Airwolf" czy "MacGyver". Stało się tak z jednego powodu działał multibranżowo. Od początku postawił równolegle do kariery aktorskiej na piosenkarską. To dzięki płytom podczas długoletniej przerwy miedzy serialem "Nieustraszony" a "Słonecznym Patrol" nie dał o sobie zapomnieć fanom. Hit "Jump in my car" jest hymnem wszystkich prawdziwych podrywaczy.

 

 

 


Jego płyty cieszą się największą popularnością w germańskim kręgu kulturowym (Austria, Niemcy i Szwajcaria) choć ma także w Polsce ma wielu fanów.Kariery "Mitcha" nie załamały nawet filmiki ujawnione przez córki aktora. Widać na nich jak David, który dla wielu młodych telewidzów jest herosem i bohaterem, leży pijany i zmaga się hamburgerem (niestety ponosi porażkę). Hasselhoff odrodził się jako juror w programie "America's got talent" , gdzie ekspresja i swojski styl bycia wyróżniają go na tle pozostałych członków komisji.David wszystkiego najlepszego, jeśli chcecie złożyć mu życzenia odwiedźcie go na Twiterze . Specjalnie dla was przyszykowaliśmy najlepsze teledyski Hoffa:

 

David Hasselhoff "Jum in my car"

 

 
David Hasselhoff "Hooked on a feeling":
 
 
David Hasselhoff VS Burger
 

 

Więcej o:
Komentarze (12)
100 lat David, życie bez ciebie jest nudne
Zaloguj się
 • vernic

  Oceniono 17 razy 13

  Mimo lat ciągle jest super, ale to podłośc pokazywać film kiedy jest kompletnie pijany.
  Wszyscy wiemy że ma problem alkoholowy. Leczyć go, na odwyk.... bo szkoda faceta. Potem będziemy płakać tak jak nad M. Jacksonem.

 • skrzacina

  Oceniono 8 razy 8

  Najlepszego. ;)

 • ciocia_jadzia

  Oceniono 7 razy 7

  100 lat !!! :-)

 • landii

  Oceniono 4 razy 2

  Przeczytaj .. dasz kiedys spokoj??

 • poterkowa

  Oceniono 1 raz 1

  Jakie ma kochane córki!!! Kto normalny wstawia zdjęcia czy filmik pijanego ojca czy matki?? Pogratulować mu kochających dzieci.
  PS. 100 lat!!!

 • tila04

  Oceniono 3 razy 1

  100 lat xD ;)

 • magduska_6

  0

  najlepszego

 • krzychui88

  Oceniono 6 razy 0

  Haha! przeczytaj jak zwykle trafił w sedno ;-)

 • landii

  Oceniono 3 razy -1

  Mitch where are you.... ...^^ 100 lat XD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX