Jacksonowie "kupili" dzieci za 4 miliony!

Walka o dzieci rozpoczęta. Kto ma największe szanse na uzyskanie praw do opieki?
Jacksonowie kupili dzieci Walka o dzieci Michaela rozpoczęta. Kto ma szanse na uzyskanie praw do opieki? Debie Rowe, matka dwójki starszych dzieci Michaela Jacksona, dostanie od jego rodziny 4 miliony dolarów za całkowite zrzeczenie się praw rodzicielskich. Pierwsze przesłuchanie zostało wyznaczone na 20 lipca, ale spekulacje na temat tego, kto i za ile dostanie prawa do opieki nad Paris Jackson i Prince'em Jacksonem, już się zaczęły. Jak to zawsze w przypadku dużej kasy bywa, nagle na horyzoncie pojawiła się Debbie Rowe - była żona zmarłego Jacksona i matka jego dwójki starszych dzieci. Nie wiadomo, czy sama tego zażądała, ale dostanie od rodziny ojca swoich dzieci pieniądze za całkowite zrzeczenie się praw rodzicielskich. Będzie mogła się widywać z dziećmi, ale nawet w przypadku śmierci ich babci (Katherine Jackson została wyznaczona na głównego opiekuna) nie będzie miała żadnych podstaw prawnych, by starać się o opiekę nad nimi. Za takie poświęcenie dostanie około 4 milionów dolarów. Nie oznacza to, że sama nie ma nic do powiedzenia w temacie dzieci. Mówi się, iż zażądała, by Joe Jackson nigdy nie miał możliwości sprawowania jakiejkolwiek władzy i opieki nad Paris i Prince'em. Czego można się spodziewać po kobiecie, która rodzi dzieci, by sprawić komuś radość? Joe Jackson chce, aby dzieci utworzyły zespół muzyczny.

Pierwsze przesłuchanie zostało wyznaczone na 20 lipca, ale spekulacje na temat, kto i za ile dostanie prawa do opieki nad Paris Jackson i Prince'em Jacksonem, już się zaczęły.

 

Jak to zawsze w przypadku pojawienia się na horyzoncie dużej kasy bywa, spod ziemi wyłoniła się Debbie Rowe - była żona zmarłego Jacksona i matka jego dwójki starszych dzieci. Nie wiadomo, czy sama tego zażądała, ale dostanie od rodziny ojca swoich dzieci pieniądze za całkowite zrzeczenie się praw.

 

Będzie mogła się z nimi widywać, ale nawet w przypadku śmierci ich babci (Katherine Jackson została wyznaczona na głównego opiekuna) nie będzie miała żadnych podstaw prawnych, by starać się o opiekę.

 

 

Za takie poświęcenie, niepierwsze w jej przypadku, dostanie około 4 milionów dolarów. Nie oznacza to, że sama nie ma nic do powiedzenia w temacie dzieci. Mówi się, iż zażądała, by Joe Jackson nigdy nie miał możliwości sprawowania jakiejkolwiek władzy i opieki nad Paris i Prince'em

 

Czego można się spodziewać po kobiecie, która rodzi dzieci, by sprawić komuś radość?

 

Joe Jackson chce zrobić z dzieci zespół

Siostra Jacksona: Zamordowali go żądni zysku ludzie!

Józefowicz: Jackson nie potrafił tańczyć!

Dzieci Jacksona w czasie ceremonii