Joe Jackson chce zrobić z dzieci zespół

Chory tatuś chce teraz zniszczyć życie wnukom.
Chce zarobić na wnukach Ktoś powinien poważnie zastanowić się nad losem dzieci Michaela Jacksona. Joe Jackson, ojciec zmarłego Michaela, chce utworzyć zespół z dzieci zmarłego króla pop. Podobno chce, by zespół nazywał się Jacksons 3 Zmarły piosenkarz nie życzył sobie, by po jego śmierci trójka dzieciaków wpadła w łapy jego ojca, który Michaelowi zgotował piekło. Natomiast Joe Jackson ma poważne plany wobec wnuków. - Joe chce, aby dzieci już w 2010 pojechały w trasę. Zaoferował też dwójce z nich kontrakty płytowe. Teraz rozmawia z różnymi zespołami na temat możliwości wzięcia ich na trasę jako The Jacksons 3 - mówi źródło. Choć rodzina sprzeciwia się takim pomysłom, Joe Jackson jest bardzo zdeterminowany. Czy ktoś go powstrzyma?

Ktoś powinien poważnie zastanowić się nad losem dzieci Michaela Jacksona. Zmarły piosenkarz nie życzył sobie, by po jego śmierci trójka dzieciaków wpadł w łapy jego ojca, który Michaelowi zgotował piekło. Natomiast Joe Jackson ma poważne plany wobec wnuków.

 - Joe chce, aby dzieci już w 2010 pojechały w trasę. Zaoferował też dwójce z nich kontrakty płytowe. Teraz rozmawia z różnymi zespołami na temat możliwości wzięcia ich na trasę jako The Jacksons 3 - mówi źródło.

Choć rodzina sprzeciwia się takim pomysłom, Joe Jackson jest bardzo zdeterminowany. Czy ktoś go powstrzyma?

 

 

Ujawniono akt zgonu Jacksona

Dzieci Jacksona w czasie ceremonii

Świat pożegnał Michaela Jacksona