114 milionów dolarów za rok pracy w telewizji?!

Simon Cowell depcze po piętach Oprah Winfrey.
114 mln za rok pracy! Simon Cowell może zgarnąć ponad 100 milionów za roczny kontrakt z telewizją Amerykański "Idol" nierozerwalnie łączy się z postacią Simona Cowella. Srogi juror zarobił na programie jak do tej pory podobno 36 milionów dolarów, ale to mały pikuś przy tym, co mu zaproponowano. Z tego, co pisze The Guardian, wynika, iż Simon Cowell dostał propozycję, za którą wielu zaprzedałoby duszę diabłu. Producenci "Idola" zaproponowali mu stawkę pomiędzy 100 a 144 milionami dolarów za rok. Tak bardzo chcą, żeby został w programie, gdy kontrakt wygaśnie (a stanie się to w maju), że nie pożałowali grosza. Oznacza to, że kolejny "Idol" przed Amerykanami. Chyba tylko idiota odrzuciłby taką propozycję.

Amerykański "Idol" nierozerwalnie łączy się z postacią Simona Cowella. Srogi juror zarobił na programie jak do tej pory podobno 36 milionów dolarów, ale to mały pikuś przy tym, co mu zaproponowano.

 

Z tego, co pisze The Guardian, wynika, iż Simon Cowell dostał propozycję, za którą wielu zaprzedałoby duszę diabłu. Producenci "Idola"zaproponowali mu stawkę pomiędzy 100 a 144 milionami dolarów za rok. Tak bardzo chcą, żeby został w programie, gdy kontrakt wygaśnie (a stanie się to w maju), że nie pożałowali grosza.

 

Oznacza to, że kolejny "Idol" przed Amerykanami. Chyba tylko idiota odrzuciłby taką propozycję.